Měli jste tento měsíc vyšší výdaje, než je obvyklé? Překvapily vás nenadálé platby, jež jste museli uhradit ze svých úspor a nezbývají vám teď peníze na běžné životní potřeby či uhrazení složenek? Pak jsou tu krátkodobé půjčky ihned, s nimiž vyřešíte svoji nepříjemnou situaci a zároveň se žádným způsobem nezadlužíte.
Jde o novodobé půjčky bez ručitele, které je možné pořídit hned v několika objemových variantách. My vás seznámíme s těmi nejčastějšími, o něž má většina potenciální žadatelů největší zájem.

Půjčka 1000 Kč bez doložení příjmu

Ač se to může zdát jako směšná částka, je tisíc korun někdy rozhodujících v napjatém a osekaném rodinném rozpočtu. Provident půjčka v hotovosti je samozřejmě splatná v maximálním časovém období jednoho měsíce.
Nestihnete-li tuto sumu uhradit, je nutné požádat o prodloužení splatnosti, a to za velice mírný poplatek.

Půjčka 5000 Kč ihned na účet

Vyžadujete-li peníze obratem a dnes už bylo pozdě, přichází na přetřes rychlé vyplacení finančních sum bezhotovostní formou. To je pravděpodobně nejflexibilnější cesta k tížené částce. Peníze získáte v průběhu několika desítek minut. Pakliže u půjčky na OP pro vás není čas tím nejzásadnějším, nabízí se ještě dvě varianty.

  • Půjčka v hotovosti
  • Půjčka zaslaná poštovní poukázkou

Půjčka 10000 Kč bez ručitele

Využijete-li internetového portálu www.kvalitnipujcky.cz a zvolíte-li některou z prověřených nebankovních společností, nemusíte se obávat shánění jakéhokoliv ručitele. V tomto směru nenastane ani situace, že byste museli upsat svoji nemovitost ve prospěch konkrétního poskytovatele.
Půjčka 20000 Kč a podmínky získání
Vyšší finanční sumy jsou samozřejmě doprovázeny i určitými požadavky. Ty jsou však v rámci SMS půjčky velice benevolentní. Projevíte-li zájem o částky v tomto horizontu, musíte splňovat tyto náležitosti.

  • Věk alespoň 18 let
  • Trvalý pobyt na území České republiky
  • Pravidelný příjem

Půjčka 40000 Kč s dlouhou dobou splatnosti

Půjčky pro cizince v této hodnotě jsou spojeny s delším splátkovým obdobím v horizontu několika týdnů až měsíců. Obdržené peníze můžete navíc použít skutečně na cokoliv, od pořízení libovolné věci, služby nebo k úhradě dluhů.
V lepším případě vám bude nabídnuta i první půjčka zdarma.

Srovnání krátkodobých půjček

Navštívíte-li porovnávací server www.okfin.cz a www.moneypress.cz, jistě vaší pozornosti neuniknou nebankovní produkty, jako je první půjčka zdarma Zaplo.cz, SMS půjčka CreditON.cz, Cetelem či Home Credit. Například u těchto dlouhodobě prověřených subjektů nešlápnete vedle.
Kromě tohoto seznamu vám zmíněný web přinese i velkou spoustu praktických informací a údajů o tom, jak správně vybrat to či ono nebankovní řešení pro nápravu jakékoliv nepříjemné životní situace.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání