Termín americká hypotéka se na finančním trhu vyskytuje už pěknou řadu let, dá se říci, že je zažitý a známý. Jednoduše řečeno také americká hypotéka u mBank poskytuje neúčelový hypoteční úvěr, který se dá využít k financování čehokoli, co financovat potřebujete, bez toho, aniž byste museli dokládat účel hypotéky.

V čem je americká hypotéka u mBank výhodná?

Vyřízení americké hypotéky u mBank probíhá zcela zdarma, stejně jako založení osobního nebo úvěrového účtu. Bez poplatků je také možnost mimořádných splátek do 20% jistiny úvěru ročně a garance výše úrokové sazby po dobu 30 dnů ode dne podpisu žádosti.

Kolik americká hypotéka u mBank poskytuje?

Americká hypotéka u mBank nabízí minimálně 200 000 korun a maximálně 4 000 000 korun neboli 65% hodnoty nemovitosti, kterou dáváte do zástavy. Výše hypotečního úvěru závisí také na tom, kolik je klient schopný splácet, přičemž doba splatnosti se pohybuje od 1 roku až do 20 let.

Je americká hypotéka u mBank poskytována bez doložení příjmů?

Ano, ovšem pouze do 50% hodnoty zástavní nemovitosti. K tomu, aby hypotéka byla schválena, jsou zapotřebí dva žadatelé. Jedná-li se o neúčelový hypoteční úvěr do 1,88 milionů, hovoříme o spotřebitelském úvěru.

Americká hypotéka u mBank lze využít na nejrůznější účely, které bance nemusíte dokládat. Může jím být například výstavba a rekonstrukce domu či bytu, konsolidace, koupě nové nemovitosti či auta a nebo refinancování.

Čerpání má americká hypotéka u mBank vyřešena na základě návrhu na vklad zástavního práva, přičemž veškerá čerpání jsou bez poplatku, stejně jako nedočerpání hypotéky.

Splátky se inkasují automaticky z osobního účtu mKonto žadatele. Americká hypotéka u mBank musí být jištěna zástavním právem k nemovitosti na území České republiky, která navíc musí splňovat určité požadavky.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání