Své pravidelné měsíční poplatky už možná berete jako nutné zlo. Záloha za plyn a elektřinu, výdaje za mobilní tarif a splátky hypotéky se prostě platit musí. Poplatkům se zkrátka nevyhneme. Dají se ale nastavit tak, že oproti současnému stavu ušetříte až několik tisíc měsíčně. Jak na to?

Důležité je stanovit si, kde všude je možné skutečně ušetřit. Možná se domníváte, že víc už se ušetřit nedá a nebo pokud ano, vydělali byste změnou stejně jen nějaký zanedbatelný obnos. Omyl. Správným výběrem tarifů a produktů můžete ušetřit možná víc, než si myslíte.

Na webových stránkách www.uspory.cz budete mít možnost přehledně se dozvědět o tom, jak efektivně uspořit díky správnému nastavení tarifů a výběru produktů.

Běžný účet bez poplatků

V současné době má běžný účet téměř každý a nabídka těchto produktů je skutečně bohatá. Banky se doslova předhánějí. Proč mít tedy běžný účet u banky, kde po vás každý měsíc chtějí poplatky? Neplaťte zbytečně a navíc vydělejte. Jeden z trvale nejoblíbenějších běžných účtů od Air Bank nabízí navíc měsíční úročenou sazbu při částce do 100 000 na účtu. Nejen, že ušetříte na poplatcích, ale vaše peníze se vám dokonce úročí.

Výhodná půjčka

Díky oblíbenému systému porovnávání půjček máte možnost zvolit si ten nejvýhodnější produkt. Přehledné řazení vám poskytne všechny důležité informace jako na dlani a váš výběr tak bude mnohem snazší. Zvolte půjčku s co nejnižšími úroky ušetřete měsíčně pár set až několik tisíc korun!

Změna dodavatele energií

Na trhu je v současné době plno nových dodavatelů energií, kteří tlačí ceny dolů a tomuto trendu se pomalu přizpůsobují i nejznámější dodavatelé. Pokud přeplácíte na měsíčních zálohách, nastavte si je na nižší částku. V ročním vyúčtování dostanete méně, ale měsíčně tak budete mí k dispozici víc peněz.

Efektivní pojištění

Faktem je, že drtivá většina českých řidičů utrácí ročně na povinném ručení víc, než je nutné. Poplatky lze přitom v některých případech stáhnout i víc jak na poloviční částku! Zhodnoťte nabídky povinného ručení pomocí přehledného srovnání povinného ručení! Stačí jedno kliknutí na www.uspory.cz a bude vám na míru zobrazeno nejvýhodnější povinné ručení.

Neplaťte za mobil víc než musíte!

Další možností jak měsíčně ušetřit je úspora na mobilních tarifech a poplatcích za internet. Na www.teleuspory.cz vám na míru sestaví nejvýhodnější tarif bez závazku a na dobu neurčitou.

Tipů na to, jak měsíčně ušetřit, je samozřejmě mnohem víc. Uvedli jsme proto nejdůležitější a nejzásadnější pro váš rozpočet. Neplaťte víc, než musíte!

Jak měsíčně ušetřit pár tisíc korun navíc? Vybírejte ty správné produkty! 1 x hlasováno
 

Štítky: , ,

 

3 komentářů

  1. Jarmilka napsal:

    velka pravda! jeden mesic jsem si psala kazdy vydaj vcetne tech stalych a nestacila jsem se divit!! diky bankovnimu poradci jsem usetrila mesicne kolem 3 tisic a to navic sporim.

  2. Patrik napsal:

    Každou korunu,kterou ušetříme,nám stejně vyluxujou z kapes daně a příživníci.Nejvíc se podle mě dá ušetřit na telefonu.Volám přes Skype a jsem vysmátej.

  3. Míra napsal:

    ja mel se setrenim vzdy problemy,protoze nemam trplivost kort kdyz vidim ty penizky v supliku.nedavno jsem ale prisel na silu terminovanych vkladu.ted uz jen,aby mi neodesla pracka:-DD

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání