Názory na to, jaká je nejschvalovanější nebankovní půjčka se hodně liší. Někdo má s nebankovní půjčkou dobré zkušenost, jiný ji považuje za lichvu a podvod s nevýhodnými podmínkami. Nebankovní půjčka může v každém případě pomoci někomu, kdo potřebuje peníze ihned bez zbytečných byrokratických průtahů, ať už k tomu má jakýkoli důvod. Nízký příjem v kombinaci s nenadálými výdaji trápí celou řadu lidí.

Zajímá-li vás jaká je nejschvalovanější půjčka a zda se celkově nejedná o podvod, je třeba si uvědomit, že v žádném případě nelze jednoduše konstatovat, že by nebankovní půjčky byly nevýhodné. Nabízí peníze ihned – samozřejmě za příslušný úrok.

Srovnání nebankovních půjček

Trvale mezi nejschvalovanější půjčky patří půjčka od Home Credit, nabízející částku od 10 – 150 tisíc s RPSN 20,7% a ročním úrokem 18,3%.

Oblíbená je také půjčka od Provident (hotovostní nebo bezhotovostní se stejnými podmínkami). Nabízí 4 – 50 tisíc s ročním úrokem 21% a RPSN 70,93%.

Osobní půjčka Cetelem nabízí 20 – 200 tisíc s ročním úrokem 19,85% a RPSN 21,76%.

Půjčka na cokoliv od Cofidis vyžaduje vyšší úrok, 29,90% a RPSN ve stejné míře, a částku od 40 do 300 tisíc.

V poslední době jsou často schvalované půjčky od společnosti Bleskové peníze. Ti nabízejí částku od 4 do 950 tisíc za roční úrok 16,50% a RPSN 20,34%.


Žádost o nejschvalovanější půjčku ZDE

Jak poznat, jaká je nejschvalovanější půjčka a jaká nabízí nejvýhodnější podmínky?

Podle čeho vybírat? Především podle ročního úroku. Ten by měl být co nejnižší a v současné době se pohybuje už od 10%. Kromě toho je nutné starat se o RPSN, což je roční procentní sazba nákladů, která zahrnuje další poplatky s půjčkou spojené.

Ještě předtím, než se rozhodnete pro nějakou nebankovní půjčku, porovnejte více nabídek. Nepřistupujte hned na první nabídku, dokud si sami neověříte, zda vám jinde nenabídnou výhodnější podmínky!

Důležitá je i doba splatnosti, která se u nebankovních půjček pohybuje i řádově několik dní nebo naopak až 240 měsíců. U dlouhodobých úvěrů se jedná o vyšší částky, využívané například na koupi nemovitosti. Zohledněte také to, zda je půjčka poskytnuta bez registru a bez potvrzení příjmu. Řada nebankovních společností půjčuje i nemajetným lidem, nezaměstnaným, důchodcům nebo maminkám na mateřské dovolené.

Jaká je nejschvalovanější nebankovní půjčka? 3 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

1 komentář

  1. Drahuše napsal:

    Všechny bych ráda upozornila na půjčky typu: „Pošlete 10 Kč na účet xxx/xx a my Vám půjčíme 10.000 Kč“ apod. Všude Vás přesvědčují, že je to bezpečné, ale VŽDY nejdříve nahlédněte do smlouvy a ptejte se na co nerozumíte. V poslední době se v mém okolí namnožily případy, kdy i člověk rozumný dělá nerozumné věci. Drahuše

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání