První čtvrtina prázdnin je za námi a celá řada z nás se chystá na dovolenou. Letní prázdniny, ať už u moře nebo v tuzemsku, nejsou zrovna levnou záležitostí. I super last minute vyjde na několik tisíc, nemluvě o kapesném a částce, kterou člověk utratí za případné fakultativní výlety. Řada Čechů na dovolenou šetří během rohu, někteří samozřejmě nenašetří tolik, kolik by na pobyt v nějaké pěkné prázdninové destinaci potřebovali, a v takovém případě pak obvykle přijde vhod půjčka na dovolenou. Která letní půjčka nabízí nejlákavější podmínky?

Češi za dovolenou utratí v průměru 17 000 korun. S půjčkou na dovolenou má zkušenost necelá třetina dotázaných.

  • V Air Bank nabízí nízký úrok

Půjčka na dovolenou je u Air Bank s nižším úrokem, který je v současné době fixován maximální hranicí 9,9%. U částky do 300 000 korun je úrok od 6,9%. U částek nad 300 000 korun je úrok dokonce od 4,9%. Jestliže chcete letos uskutečnit dovolenou snů, máte pro to jedinečnou příležitost! Peníze vám budou vyplaceny do hodiny od schválení půjčky!

  • Nízké splátky u České spořitelny

Ani Česká spořitelna nezůstává pozadu. V létě svým klientům nabízí 3 půjčky s opravdu nízkými splátkami. Půjčit si můžete už od 20 000 korun.

  • Moneta Money bank a expresní půjčka

Vyplacení půjčky do 5 minut od jejího schválení zní skutečně lákavě. Přesně to nyní nabízí Moneta. Expres půjčka poskytuje až 800 000 korun a především akční letní úrok od 5,9%. Pokud si na dovolenou půjčíte například 100 000 korun, vaše měsíční splátka bude činit 1 400 korun.

  • Equa Bank a minutová půjčka

Úrok od 5,9% nabízí také Equa Bank a její produkt Minutová půjčka, která garantuje vyhodnocení do 3 minut od odeslání žádosti. Bonusem je předčasné splacení zdarma.

  • Cofodis a výhodný letní úrok

Letní úrok u půjčky na dovolenou nabízí též Cofidis. Začíná už na 5,89% a je zcela jedno, zda peníze využijete na zaplacení poznávacího zájezdu nebo vybavení na vodu. Tato bezúčelová půjčka nevyžaduje doložení využití financí a vyřídit se dá snadno online.

  • HomeCredit, UniCredit Bank a letní akce

Společnost HomeCredit je na našem trhu již 20 let a u té příležitosti se rozhodla nabídnout svým stávajícím zákazníkům výhodnou akci: vrácení zpět až 20 splátek. Podmínkou je, že své splátky splácíte vždy v řádných termínech, bez prodlení a upomínek.

S letní akcí přišla také UniCredit Bank. Ta svým klientům nabízí výhodné sloučení půjček, možnost získání atraktivního bonusu ve výši 150 000 korun a letní úrok 1,4% pokud řádně splácíte.

  • Půjčkomat24, CreditOn a první půjčka zdarma

Jestliže vám na dovolenou stačí nižší částka, konkrétně od 500 do 10 000 korun, určitě pro vás bude lákavá první půjčka zdarma od společnosti Půjčkomat24. Pokud své závazky splatíte v daném termínu, nezaplatíte ani o korunu navíc!

První půjčka zdarma figuruje také v nabídce společnosti CreditOn. Podmínkou je, že si půjčíte maximálně 8 000 korun, a že půjčku řádně splatíte. Akce je určena pouze pro nové (nikoli stávající) klienty.

  • Pronto půjčka: až 100 000 korun do dvou dnů

Společnost Pronto svým klientům nabízí půjčky do 100 000 s vyplacením do 48 hodin. Půjčku sjednáte jednoduše online. Je bezúčelová, takže ji můžete využít na dovolenou pod stanem i na výlet k moři. A bonus navíc: pokud půjčku předčasně splatíte, společnost vám odečte veškeré dosud nezaplacené úroky!

Půjčka na dovolenou je báječná věc, pokud opravdu toužíte na léto někam vyrazit, ale finance z rodinného rozpočtu vám na plánované prázdniny nestačí. Na druhou stranu je dovolená něčím, bez čeho se lze obejít a tudíž ušetřit. Přesto, že jsou letní akce a půjčky na dovolenou víc než lákavé, vždy zvažte, zda vám podobná letní půjčka nezasáhne až příliš do vaší životní úrovně.

Jaká je nejvýhodnější půjčka na dovolenou? 1 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání