Od 1. února 2017 se Japonská půjčka, jedna z nejoblíbenějších mikropůjček u nás, mění na Kamali. Změna se však netýká jen názvu Japonské půjčky, ale také celé řady vylepšení, která už nyní mohou klienti využívat ke zlepšení svého rozpočtu. O jaké změny se jedná a na co se žadatelé o půjčku mohou těšit?

Kamali půjčka nabídne vyšší částky než Japonská půjčka

Japonská půjčka svým klientům nabízela 1 000 až 10 000 korun, pokud jednalo o nového klienta. Doba splatnosti byla 30 dní. Stejné parametry a podmínky platí také u Kamali půjčky.

Jiné podmínky mají klienti, kteří si u Kamali půjčují pravidelně. Už u druhé půjčky si místo původních 15 000 korun, jak stanovovala Japonská půjčka, můžete půjčit až 20 000 korun.

Kamali půjčka také není vedená čistě jako mikropůjčka. Vypůjčit si totiž můžete také vyšší částky, od 10 000 až do 200 000 korun, a to s dobou splatnosti 12 – 84 měsíců.

Kamali půjčka – parametry a informace

 • Kamali půjčka byla původně Japonská půjčka
 • první půjčka je ve výši 1 000 – 10 000 korun
 • u druhé půjčky si můžete zažádat až o 20 000 korun
 • Kamali nabízí také klasické úvěry do výše 200 000 korun
 • způsob získání půjčky je jednodušší než dříve
 • obchodní podmínky jsou velice přehledné
 • nabízí pojištění proti neschopnosti splácet
 • nabízí možnost odložit splátku 2x po sobě o 30 dnů
 • nově nabízí možnost odložení splátek až o 10 měsíců za úhradu 1 koruny
 • možnost bezplatného poradenství v případě potíží
 • zajištění odborné pomoci v případě větších potíží a ve finanční tísni
 • nově funguje také aplikace pro Android a iOS Apple

Kamali půjčka – výhody a změny

Jednou z nejatraktivnějších novinek a změn, týkajících se Kamali půjčky, je jednodušší proces schvalování půjčky a tudíž i větší dostupnost pro širší okruh žadatelů.

Jestliže se během splácení půjčky dostanete do finančních potíží, nabízí Kamali možnost odložení splátky o 30 dní, a to dokonce dvakrát po sobě během celé doby splácení. Tuto službu je možné sjednat online během vyplňování žádosti o půjčku.

V případě, že jste se ocitli ve vážné finanční situaci a výše popsaná nabídka možnosti odložení splátek by vám příliš nepomohla, nabízí Kamali bezplatnou pomoc v podobě užitečných rad od zodpovědné a zkušené osoby, popřípadě vám dá kontakt na pracovníka z Poradny při finanční tísni.

Pokud jste klientem společnosti Kamali, vzniká vám automaticky nárok nahlížet do osobní klientské sekce. Najdete zde veškeré důležité informace týkající se vaší půjčky, například termíny splatnosti, částku, kterou ještě zbývá uhradit apod. Kamali půjčka nově nabízí možnost do této klientské sekce nahlížet prostřednictvím přehledné aplikace pro Android a iOS za pomocí chytrého telefonu.

Jaká byla vaše zkušenost s Japonskou půjčkou? Oceňujete novinky, které nabízí Kamali půjčka?

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání