Nenechte se spoutávat konvencemi a vyzkoušejte Twisto kartu! Nabízí vám jednodušší a bezpečnější placení i další výhody. Máte například možnost odložení platby a jako bonus vám Twisto dokáže vyřídit třeba i reklamaci. Co všechno Twisto karta nabízí?

Jak probíhá nakupování s Twisto kartou?

Nakupovat můžete, kdykoli chcete. Všechny nákupy za jeden měsíc pak Twisto započítá do měsíčního vyúčtování. Vyúčtování jste povinni zaplatit do 14. dne v měsíci. Co se stane, když vyúčtování zapomenete zaplatit, anebo na úhradu nemáte? V takovém případě vám Twisto naúčtuje poplatky. Máte ovšem možnost odložení splátek, nicméně musíte uhradit 10% z částky, zbytek platby bude odložen. Za každých odložených 100 korun zaplatíte poplatek 5 korun.

Výše limitu

Výši limitu vám podle vašich příjmů nastaví Twisto. Může to však být až 25 000 korun. Zpočátku vám bude určitě nabídnut nižší limit. Pokud se prokáže, že jste spolehliví a své vyúčtování platíte včas, může se váš limit navýšit. V opačném případ, tedy máte-li potíže se splácením, limit se vám může snížit. Velkou výhodou Twisto účtu je, že jste neustále informováni o výši limitu. Nemusíte se proto obávat jeho přečerpání.
Všechny vaše nákupy z e-shopů, které jste platili pomocí Twisto, se registrují na jednom místě. Máte tedy přehled o jednotlivých položkách vašich nákupů a zároveň přehled o tom, kdy jste co kupovali.

Twisto je vlastně úvěr

Mějte na paměti, že Twisto je v podstatě krátkodobý úvěr či kreditní karta. V důsledku toho může Twisto nahlížet do registru dlužníků a ve výjimečných případech nemusí žádost o účet vůbec schválit.

Služba Twisto Snap

Pomocí služby Twisto Snap můžete jednoduše a rychle platit faktury pomocí ofocení. Stačí vyfotit fakturu, ať už elektronickou nebo tištěnou, a zaměstnanci Twisto se postarají o její uhrazení. Samozřejmě je třeba, aby byly na faktuře vidět všechny údaje, jako číslo účtu, částka, jméno, variabilní symbol nebo datum splatnosti. Po odeslání vyfocené faktury vám na mail přijde potvrzení, že byla přijata.

Twisto – výhody a nevýhody

  • odložení plateb
  • přehlednost
  • bez skrytých poplatků
  • zprávy o blížící se splatnosti faktur
  • placení faktur pomocí ofocení
  • platební karta či náramek
  • v podstatě se jedná o kreditní kartu
  • není mnoho partnerských e-shopů

Twisto karta

Pomocí Twisto karty lze platit jednoduše a především bezpečně. Funguje jako klasická karta, můžete s ní platit všude, kde berou platební karty MasterCard. Lze jí provádět kontaktní i bezkontaktní platby. Můžete s ní platit v obchodech i online.

Twisto náramek

Součástí platební karty je také platební náramek. Je voděodolný, nemusíte ho nabíjet a je vyrobený ze silikonu. Na výběr je buď černý, nebo fialový. Stačí ruku přiložit k platebnímu terminálu a máte zaplaceno. Každá platba je zaznamenána na váš Twisto účet.

Jak si založit Twisto účet?

Twisto účet si založíte jednoduše online. Pokud vaše žádost bude schválena, kurýr vám následně doveze smlouvu k podpisu. Průběh zakládání je opravdu jednoduchý a při registrace jsou požadovány pouze ty nejzákladnější údaje. Registrace je neuvěřitelně rychlá. Pokud si ji založíte v pondělí dopoledne, v úterý už můžete směle platit.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání