Že se občas zaměstnavatel zpozdí s výplatou a nebo stát se sociálními dávkami, se stává nejednou do roka. Řada lidí je však na každoměsíčním pravidelném příjmu a výplatě závislá a proplacení běžných výdajů za bydlení jsou podmíněné právě výplatou, ať už mzdy nebo dávek. Východiskem v případě jejich nevyplacení mohou být i krátkodobé půjčky bez registru ihned.

Jedná se o relativně nový produkt na finančním trhu. Krátkodobé půjčky bez registru ihned se obvykle splácí buď 15 nebo 30 dní a jejich výše se pohybuje zpravidla kolem 5 – 10 tisíc korun (v závislosti na konkrétním případě může výše půjčky být nižší i vyšší).

Důležité je, že se krátkodobé půjčky bez registru ihned dají vyřídit bez dokladu příjmů a bez ručitele. Vyhnete se tak zdlouhavému papírování a rychlost vyplacení půjčky se tak zkrátí na naprosté minimum. Klasické bankovní půjčky jsou obvykle, co se této problematiky týče, poměrně komplikované, tím spíše například pro seniory, studenty či maminky na mateřské, které u krátkodobé půjčky naopak nemusí dokládat své příjmy.

Obrovskou výhodou krátkodobé půjčky bez registru ihned je možnost jejího vyřízení přímo z domova, pouze prostřednictvím mobilu nebo internetu.

V jakých případech se krátkodobé půjčky vyplatí? Vzhledem k jejich vysoké úrokové sazbě a možnosti půjčení pouze nižších částek především v situaci, kdy se vám na konci měsíce nedostává peněz, při nečekaných výdajích a nebo prostě jen před výplatou, když přesně víte, že ihned po výplatě dlužnou částku budete moci splatit.

Krátkodobá půjčka bez registru ihned vyřeší vaši finanční tíseň, umožní její předčasné splacení bez poplatku, například bezprostředně po výplatě. Peníze vám budou vyplaceny do 24 hodin od podání a schválení žádosti přímo na váš účet. Ve většině případů se u krátkodobé půjčky neplatí žádné poplatky předem.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání