Potřebujete nutně peníze co nejdřív a sháníte nebankovní půjčky kde opravdu půjčí bez zbytečných formalit? Pak hledejte především u menších nebankovních společností, které půjčují velmi často menší částky kolem 10 000 korun, ale i vyšší půjčky kolem 50 000 korun. Vše bez ověření v registru dlužníků a zdlouhavé byrokracie.

Mnohé nebankovní půjčky kde opravdu půjčí i 50 000 korun vůbec nevyžadují žádné zdlouhavé formality. Obvykle je jejich jedinou podmínkou to, že nejste v insolvenci a nemáte žádné exekuce. Pro nové klienty je někdy půjčka omezena na určitou částku, například 10 000, jako například u Kouzelné půjčky, kde stálým klientům nabízí půjčku až 50 000 korun. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí dostanete například u Zaimo, a to do 25 000 korun, také bez náročného dokladování. Podobné nabídky jsou i u zaplo.cz nebo Money Now.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí, a kde to opravdu stojí za zkoušku, najdete například u Everyday Plus s nabídkou od 500 do 12 000 korun, navíc za vynikajících podmínek. Řeč je o mezinárodní nebankovní společnosti, která nabízí víc než klasické půjčky a především koncept flexibilního limitu, který lze čerpat opakovaně. Splatnost je až 62 dní.

TIP OD JAKNAFINANCE.eu: Kde dostanete první půjčku zdarma?

Nebankovní instituce jsou zcela jiné než klasické banky. Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí na cokoliv jsou pro běžného klienta mnohem dostupnější. Navíc je nebankovní sektor mimořádně pestrý, takže se můžete setkat s institucemi, které mají na své klienty náročná kritéria, téměř jako banky, ale zato podmínky jsou výhodné, ale zároveň můžete vybírat z velkého množství nebankovních institucí, které půjčí opravdu každému. Zde je ovšem nutné počítat s vyšším úrokem, popřípadě i poplatky za půjčku. Pravdou však je, že nejžádanější nebankovní půjčky se pohybují od 500 do 50 000 korun. Na částce pár set korun začínají například půjčky od Zaplo či Kredito24.

Horní hranice nebankovní půjčky kde opravdu půjčí se pohybují v různých částkách, například 5 000 nebo až 150 000 od Home Credit.

Pro příklad uveďme také půjčku od aasa na 10 000 až 50 000 se splatností 6-36 měsíců, půjčku od zaimo na 1 000 až 25 000 se splatností 1-12 měsíců nebo Money Now na 500 až 10 000 korun se splatností 15/30 dní.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí 2 x hlasováno
 

Štítky: ,

 

1 komentář

  1. Hana napsal:

    Dobrý den, já jsem se minulý rok ocitla v takové situaci, že jsem si musela rychle půjčit. Nakonec jsem si půjčila od https://www.emmascredit.cz, kde mi půjčku schválili okamžitě a já nemusela na nic čekat.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání