Na našich stránkách najdete celou řadu recenzí půjček od prověřených poskytovatelů. Pokud se nechcete zdržovat porovnáváním parametrů každé z nich, pak naše srovnání nebankovních půjček jistě oceníte a snad vám i pomůže rozhodnout se, kterou zvolit.

Naše porovnání půjček se vám pokusí poskytnout přehled těch nejlepších produktů v dané kategorii nebankovní půjčky. Toto srovnání oceníte především ve chvíli, kdy budete potřebovat peníze ihned a porovnáváním se nebudete chtít zdržovat, i když byste rozhodně měli zvážit podmínky konkrétní společnosti, než se rozhodnete si u ní zažádat o úvěr.

Je důležité si uvědomit, že na otázku jaká je nejvýhodnější půjčka nelze jednoznačně odpovědět. Vždy je třeba zohlednit co vlastně od půjčky vyžadujete, kolik chcete půjčit, jaká je vaše bonita coby žadatele, samozřejmě také výše poplatků, úroků, možnosti prodloužení splatnosti a řadu dalších hledisek.

Jaká kritéria hodnotíme při srovnání nebankovních půjček?

 • výše RPSN
 • výše celkové splatné částky
 • schvalovatelnost půjčky
 • rychlost vyplacení peněz žadateli
 • přehlednost informací na webových stránkách
 • skryté poplatky
 • vysoké sankce za nesplácení
 • zkušenosti klientů a recenze půjček

První půjčka zdarma – nejvýhodněji se jeví Zaplo

Zaplo půjčka poskytuje novým klientům první půjčku zdarma, a to ve výši až 8 000 korun. Díky tomu, že je půjčka pro nové klienty bez poplatků, RPSN je tedy 0%. Navíc má Zaplo.cz půjčka vysokou schvalovatelnost – až 92% žádostí je vyřízeno ve velmi rychlé době. Nebankovní půjčka Zaplo má také vynikající recenze a klienti ji hodnotí velmi dobře.

Pokud hledáte společnost, v jejíž nabídce je první půjčka zdarma, jeví se Zaplo půjčka jako nejvýhodnější.

Rychlá půjčka před výplatou – Půjčka24

Potřebujete rychle půjčit nižší částku do 4 500 pro pokrytí nenadálých výdajů před výplatou? Pak zvažte všechny výhody, které vám nabízí Půjčka24. Ve srovnání s ostatními produkty vypadá nejvýhodněji.

Půjčka24 vyplácí peníze do 15 minut na účet. Schválí víc jak 90% žádostí, což je velmi vysoké číslo. Nemusíte dokládat svůj příjem ani si obstarávat ručitele. Za poskytnutí neplatíte žádné poplatky a obávat se nemusíte ani skrytých informací a plateb navíc.

Půjčka24 se hodí pro ty, kteří si chtějí půjčit jen nižší částku a potřebují peníze ihned.

Chcete si půjčit větší obnos peněz bez registru? Nejlepší je 123 půjčka!

Půjčit si zde můžete až 8 000 korun. Doba splatnosti je až 8 let a peníze můžete využít na cokoli. Tato neúčelová půjčka nekontroluje registry dlužníků. Vyřízení probíhá rychle a bát se nemusíte žádných skrytých poplatků.

Nejlepší hotovostní půjčka je Smart půjčka

Nevlastníte účet, a tak byste raději využili služeb hotovostní půjčky? Smart půjčka vám poskytne peníze na ruku do 48 hodin kdekoli v České republice. Měsíční splátky jsou ve srovnání s konkurenčními nabídkami nízké a schvalovatelnost víc jak 80%, takže vysoká.

Půjčit si můžete až 70 000 se splatností až 16 měsíců. Smart půjčka neprovádí kontrolu v registru dlužníků a není třeba ručitel. Půjčit si tedy mohou i ti, co už dluží jinde.

Nechcete ztrácet čas porovnáváním? Přinášíme vám srovnání nebankovních půjček! 1 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

1 komentář

 1. Srovnání nebankovních půjček napsal:

  Zajímavé srovnání nebankovních půjček s příkladem i tady: https://www.japonskapujcka.cz/upload/infografika6.jpg

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání