Havarijní pojištění má za úkol chránit váš automobil. Samozřejmě, že ho neubrání před zloději a dokonce ani nezamezí dopravní nehodě, ale umí zamezit finančním ztrátám, které při těchto nešťastných událostech vzniknou, a které vás mohou potkat prakticky kdykoli. Nabídka pojištění je skutečně bohatá a pro správný výběr slouží havarijní pojištění – porovnávač.

Online porovnání nejlepšího havarijního pojištění

S námi ušetříte čas i peníze. Jednoduše si vyberte tu nejlepší nabídku povinného ručení pro rok 2014 napříč mezi všemi pojištovnami na českém trhu.

Před čím havarijní pojištění chrání?

  • Dopravní nehoda
  • Vandalismus
  • Krádež
  • Popř. živelné události

TIP: Nejvýhodnější povinné ručení pro rok 2014 můžete porovnat ZDE

Havarijní pojištění – porovnávač

Nejlepší způsob pro porovnávní nejvýhodnějšího havarijního pojištění je využít náš formulář pro porovnání cen a nabídky jednotlivých pojišťoven. Havarijní pojištění – porovnávač funguje na principu zadání konkrétních údajů a následného vyhodnocení nabídek. Vyplnit je třeba značku a typ vozidla, rozsah pojištění, zvolenou spoluúčast nebo druh zabezpečení a další potřebné údaje.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

1 komentář

  1. Jitka Plodková napsal:

    Tak procházím už nejednu diskuzi na téma havarijního pojištění a stále si moc nevím rady. Jediná moje zkušenost je s pojištěním od Allianz, takže nejvíc zvažuji toto havarijní pojištění online..

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání