Konsolidace půjček je finanční služba, kterou dnes nabízí mnoho bankovních i nebankovních společností. Jde vlastně o spojení více menších půjček do jednoho velkého úvěru s cílem snížit měsíční splátky půjček. Takže budete platit méně než kdybyste platili půjčky samostatně. Velmi důležité při této půjčce je i to, že díky této půjčce můžete získat i nižší úrokovou sazbu a dokonce delší splatnost půjčky.

Konsolidace půjček v bance

Bankovní konsolidační půjčka je dostupná pouze pro klienty, který své současné půjčky, resp. závazky platili včas. Takže pro ty, kteří nejsou v registrech dlužníků. A právě toto může být pro mnohé lidi, kteří potřebují snížit měsíční splátky na úvěrech velký problém. V tomto případě už zbývá vyzkoušet jen nebankovní půjčky. Vše je ale posuzováno individuálně a možná vám schválí půjčku i v bance, záleží na vaší bonity pro banku, případně ručení. O nejlepší konsolidaci půjčky můžete požádat například u banky Zuno.

Konsolidace půjček v nebankovní společnosti

Nebankovní konsolidace půjček je velmi oblíbená hlavně proto, že společnosti ji poskytují i bez zkoumání registru dlužníků a tak může o sloučení půjček požádat téměř každý. Při tomto konsolidovat půjčky přes nebankovní společnost samozřejmě musíte počítat s vyšším úrokem než v bance. Je to daň hlavně zato, že nebankovní subjekty neověřují vaši bonitu, jste pro ně prostě rizikový klient, a tak se musí nějak bránit proti případnému nesplácení.

PODOBNÉ TÉMA: Konsolidace půjček s Cetelem

Podmínky a doklady pro konsolidaci půjček

Každá společnost posuzuje klienta individuálně, ale pro většinu nejlepší konsolidaci půjček potřebujete dodržet minimální tyto podmínky:

  • věk od 18 let
  • minimálně 2 různé nesplacené finanční závazky (půjčka, splátka kreditky, přečerpání účtu, …)
  • potvrzení o částkách, které potřebujete ještě splatit vůči jednotlivým společnostem, přičemž musíte mít i potvrzení, že je tyto půjčky lze předčasně splatit. Dávejte si však pozor i na to, že některé společnosti si za předčasné splacení mohou účtovat poplatky, takže konsolidace by se vám mohla i prodražit.
Nejlepší konsolidace půjček 2 x hlasováno
 

Štítky: , , , , ,

 

2 komentářů

  1. Pastor Chris napsal:

    Mé jméno Pastor Chris, jsem se oženil s Češkou, jsem hledal skutečný úvěr společnosti za poslední tři měsíce, a vše, co jsem dostal, byla parta na podvody, které jsem jim věřit a na konci dne, vzal všechny své peníze a mě opustil chudý všechny mé naděje byly ztraceny, jsem byl zmatený a frustrovaný, jsem přišel o práci, a to je pro ně velmi obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem chtěl udělat něco s kreditní karty společnosti na internetu už, tak šel půjčit si peníze od přátel, řekl jsem mu všechno, co se stalo, a on řekl, že mi může pomoci, ví, že úvěr společnost, která mi může pomoci, že právě dostal půjčku od nich mě zaměřen na to, jak žádat o půjčku, i udělal, co mi řekl jsem, nikdy jsem tomu věřil, ale já jsem se snažil, a ke svému překvapení jsem dostal půjčku do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit svým očím, byl jsem šťastný a bohatý dnes, a já děkoval Bohu, že tyto kreditní karty, jako je tato, stále existují.

  2. […] více závazků v jeden jediný – tak by se dal jednoduše vysvětlit termín konsolidace půjček. V praxi to funguje tak, že ten, kdo poskytuje konsolidaci, převezme všechny stávající dluhy […]

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání