Chcete před dovolenou nebo služební cestou získat jistotu, že budete mít za všech okolností přístup ke zdravotní péči? Pak je právě cestovní pojištění ideální variantou, jak toho dosáhnout. Dokáže totiž minimalizovat rizika, která mohou vyplynout z nečekaných událostí na vašich cestách v tuzemsku i cizině. Tato záležitost se rozhodně vyplatí, zvlášť vezmeme-li v úvahu, že nejlevnější cestovní pojištění vás vyjde i na několik málo korun za den.

Jaké je nejlevnější cestovní pojištění a proč ho uzavřít

Zdravotní pojištění, které ze zákona musí mít každý, totiž nezahrnuje náklady spojené s přepravou nemocného zpět do vlasti ani převoz tělesných ostatků. Cestovní pojištění pokryje výdaje za ambulantní vyšetření a v případě nehody se díky němu vyhnete nepříjemným finančním potížím.

Jak najít nejlevnější cestovní pojištění?

Sorry, there are no polls available at the moment.

Ideální způsob vyhledání je srovnání cestovních pojištění na internetu, přičemž nejlevnější cestovní pojištění lze ve většině případů následně sjednat také online. Výhodou právě tohoto způsobu sjednání je nejen pohodlí, ale také nižší cena ve srovnání s kamennými pobočkami pojišťoven, a to až o 15%!

Kdo cestovní pojištění poskytuje? Například Kooperativa, Generali pojišťovna, Alianz pojišťovna nebo Česká spořitelna.

Nejlevnější cestovní pojištění se poskytuje také studentům do 26 let, přičemž ušetřit lze až několik stovek korun.

I to vůbec nejlevnější cestovní pojištění vám je schopno zajistit bezstarostnost a klid. Pokryje výdaje spojené se ztrátou zavazadel, úrazem, zpožděním letu nebo asistenční službou. Cestovní pojištění je možné sjednat pouze před uskutečněním cesty a zpětně pojistná smlouva uzavírat nelze. Právě proto je dobré sjednat si cestovní pojištění včas, ještě s dostatečnou časovou rezervou před cestou a tu pak podniknout v naprostém klidu a bez obav z nečekaných událostí.

Nejlevnější cestovní pojištění 3 x hlasováno
 

Štítky:

 

3 komentářů

 1. martina napsal:

  Nejlepší zkušenosti mám s pojištěním u AXA. Zrovna včera jsem vyřídila jedno pro dvě osoby na 12dní za necelé 400Kč. Nejsou tam žádné nesmyslné poplatky a nadbytečných pojištění. Spokojenost

 2. Jirka napsal:

  Dobrý den,

  cestovní pojištění do jedné země platí pro celý kontinent.

 3. Malygos napsal:

  Furt nechápu na co tedy jsme v té evropské unii a platíme si zdravotní pojištění, když evropský průkaz pojištěnce nám nic nezaplatí. Většinu receptů si můsíme doplácet a pobyt v nemocnici je taky placený. Střelená doba a střelené zákony…

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání