Hledáte nejlevnější povinné ručení pro Vaše auto a nemůžete se dobrat desítkami různých nabídek? Portál Jaknafinance.eu pro Vás připravil online srovnání nejlepších povinných ručení pro rok 2014.

Nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 kryje škody způsobené druhým, a to jak na zdraví, tak i majetku. Jestliže se vám stane autonehoda, pojišťovna tedy z povinného ručení pokryje škody na poškozeném vozidle, popřípadě trvalé následky, ekologickou havárii, škody na svodidlech, komunikaci a jiné. To, co povinné ručení nepokrývá, jsou škody na vlastním vozidle, od kterých je zřízeno havarijní pojištění, které si majitelé vozidel mohou, ale nemusí platit.

Prostřednictvím srovnání pojišťoven může zákazník ušetřit až 70% z celkové ceny povinného ručení.

Rozhodnutí, kterou pojišťovnu si vybrat, je ovlivněno mnoha faktory. Aktuálně to může být nejlevnější povinné ručení pro rok 2014, zároveň dodatečné připojištění a dobré asistenční služby.

Online porovnání nejlepšího povinného ručení pro rok 2014


I to nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 nabízí například internetovou slevu a zároveň plný komfort v podobě zaslání zelené karty a potřebných dokumentů a dalších služeb.

TIP: Nejvýhodnější havarijní pojištění pro rok 2014 můžete porovnat ZDE

Díky schopnostem internetu je dnes možnost najít nejlevnější zákonné pojištění pro rok 2014 doslova hračkou. S využitím kalkulačky povinného ručení dojdete k výsledku velmi rychlou a především pohodlnou cestou. Do online kalkulačky stačí jen zadat pár vstupních údajů, nechat si vyhodnotit srovnání a pak už jen zvolit nejlevnější a nejvýhodnější variantu. Nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 lze uzavřít přes online kalkulačku během několika málo minut.

I když si nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 vyhodnocené online kalkulačkou nakonec neuzavřete, pomůže vám alespoň k vytvoření základního přehledu o cenách jednotlivých pojišťoven.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s výběrem povinného ručení? Podělte se o to v diskuzi..

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

4 komentářů

 1. HelenaK napsal:

  Ahoj,
  nevím jestli je nejlepší povinné ručení zrovna to moje, ale za Peugeota 206 auto r.v. 2001, obsah 1,1 platím ročně 2800. Mám Direct, všechno šlo vyřídit přes internet a po roce jsem dostala i slevu.

 2. Martin napsal:

  Také doporučuji srovnávač povinného ručení.

 3. Peto napsal:

  Srovnávače jsou super, jen když zadáte tel. číslo nebo mail, to je fofr, s kým vším to sdílejí. za pár měsíců čekejte zástup obchoďáků, kteří Vás budou kontaktovat .-)

 4. Martin Novický napsal:

  Každý rok využívám srovnání povinného ručení.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání