Mějte v evidenci svých faktur, cenových nabídek, nákladů i objednávek vždy přehled a vyzkoušejte výhody online faktury! Jedná se o online ekonomický systém, který je určený především malým firmám a živnostníkům, jimž podstatně ulehčí a zpřehlední jejich práci s vystavováním faktur a dalšími administrativními náležitostmi, spojenými s podnikáním.

Kde můžete oline faktury vystavovat?

Jedním z velmi oblíbených a osvědčených projektů u nás má název SuperFaktury. Tento online systém vystavování faktur zpřístupnil možnosti, které doposud mohly využívat pouze firmy s velkým rozpočtem. Prvních 30 dní můžete všechny výhody SuperFaktury využívat zdarma a vše si tak nezávazně vyzkoušet.

Podobné systémy nabízí i některé zahraniční programy, pracující na stejném principu.

SuperFaktura

SuperFaktura je jednoduchou aplikací, která vám umožňuje vytvářet:

 • online faktury
 • cenové nabídky
 • dodací listy
 • objednávky
 • dobropisy

Online faktury můžete vystavovat v cizích měnách i jazycích. Lze zde přijímat platby online a mít kontrolu nad evidencí skladu. Online faktury lze následně zasílat:

 • mailem
 • hybridní poštou – ta vás ušetří zbytečného čekání ve frontě na poště. Faktury za vás budou vytištěny, vloženy do obálky a odneseny na poštu.

SuperFakturu je možné také propojit s internetovým obchodem a přenést tak veškerou agendu do účetního softwaru vaší účetní.

Jak SuperFaktura faktura funguje?

Online faktury můžete v tomto programu vystavovat naprosto jednoduše, bez zbytečného množství tlačítek a ovládacích prvků. Není nutné instalovat žádný program! Nic, co zrovna nebudete potřebovat, vám nebude komplikovat práci.

SuperFaktura je programem přístupným kdekoli, kde je připojení k internetu. Aktualizace zde probíhají automaticky, takže si nebudete muset lámat hlavu s instalací novějších verzí programů jako doposud.

Online faktura je bezpečná: veškerá vaše data jsou zálohována a chráněna šifrovaným přenosem.

V případě, že si s čímkoli nevíte rady, bude vám k dispozici tým odborníků a zakladatelů tohoto programu.

Platby zde lze přijímat online nebo mobilem. Pokud online faktury zasíláte pravidelně, systém SuperFaktura se o jejich zasílání postará za vás. Každá faktura má působivý vzhled včetně vašeho loga, razítka i podpisu.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , , ,

 

1 komentář

 1. JAROSLAV BEDNÁŘ napsal:

  Zaplatil jsem za služby /superfaktura.cz/ nebyly mi zpřístupněny.
  nejedná se o podvod za strany majitelů?
  tel. 0607044670 je nedostupný.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání