Databáze firem Albertina společnosti Bisnode obsahuje údaje o 3 milionech firem z České republiky a Slovenska, které si můžete filtrovat dle 200 parametrů. V případě, že Vaše podnikání není úzce specializováno (resp. nemá velmi úzce zaměřenou cílovou skupinu), vystačí Vám údaje z této databáze na několik desítek let.

I kdybyste dokázali vytěžit pouhé 1 % všech kontaktů, databáze Albertina pro Vás představuje potenciál 30 000 nových obchodních partnerů, což je s ohledem na cenu 46 800 Kč či 62 400 Kč bez DPH (v závislosti na tom, který tarif databáze si vyberete) se jedná o velmi příznivý poměr cena/výkon. Kontaktní údaje a informace o jednotlivých firmách v databázi jsou pravidelně aktualizovány, tj. kupujete vždy čerstvá data.

Údaje v databázi lze filtrovat např. dle

* ročního obratu

* platební morálky

* odvětví podnikání

* lokality

* počtu zaměstnanců

V případě, že máte velmi specifickou cílovou skupinu, jsou Vám k dispozici buď tzv. specializované databáze (např. databáze lékařů, realitních kanceláří, reklamních agentur, stavebních firem apod.), případně si můžete nechat sestavit databázi firem na míru. Přímo na stránkách www.albertina.cz je Vám k dispozici ukázka výstupů specializovaných databází. Můžete si tedy předem zjistit, jaká data koupí databáze získáte (ukázka výstupu ze specializovaných databází obsahuje pouze malý vzorek dat, zpravidla se jedná o informace patřící řádově jednotkám společností).

Rozvoj podnikání nepočká

V případě, že Vás zaujala možnost koupě databáze firem (Albertina, specializovaná databáze či databáze na míru), kontaktujte ještě dnes zástupce společnosti Bisnode. Zlepšující se ekonomická situace v ČR a chuť firem investovat do dalšího rozvoje vytváří ideální prostředí pro růst Vašeho podnikání. Je jen na Vás, jestli tuto příležitost využijete, nebo ji přenecháte konkurenci…

Přímo na stránkách www.albertina.cz je Vám k dispozici

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání