Že je nemožné získat půjčku zcela bezúročně? Omyl. První půjčka zdarma – tak zní název služby, kterou nyní svým klientům nabízí hned několik nebankovních institucí. Znamená to, že při první půjčce zaplatíte čistě jen to, co si půjčíte, a že neplatíte žádné úroky.

První půjčka zdarma. Kdo ji nabízí?

Smysl, který první půjčka zdarma má, spočívá v tom, že se nebankovní instituce snaží co nejvíce přizpůsobit požadavkům svých klientů. Ti pak mají zcela bez rizika možnost vyzkoušet si naprosto moderní systém půjček.

Nebankovní instituce Výše půjčky Úrok Doba splatnosti
Zaplo 1 – 5 tisíc 0 % 7 až 30 dní
Perfect Money 1 – 3 tisíc 0 % 7 – 28 dní
Kredito 24 100 – 15 tisíc 0 % 1 až 19 dní
CreditON 500 – 4 tisíce 0 % 30 dní
Net Credit 1 – 12 tisíc 0 % 30 dní
Via SMS 500 – 12 tisíc 0 % 30 dní
Money Now 500 – 10 tisíc 0 % 15 – 30 dní

Jak první půjčka zdarma funguje v praxi?

Jednoduše si u vybrané instituce půjčíte konkrétní částku, například 2 000 korun a například do 14 dní ji celou vrátíte, bez jakýchkoli úroků či poplatků.

První půjčka zdarma lze tak jako většina nebankovních půjček vyřídit online bez nutnosti docházet na pobočku. Stačí do jednoduchého dotazníku na webových stránkách instituce vyplnit vaše jméno a další informace, výši půjčky a dobu jejího splácení. Po odeslání žádosti čekáte na její schválení, které vám přijde buď formou SMS nebo budete telefonicky kontaktováni zaměstnancem instituce. Veškeré pokyny pro splácení vám budou sděleny.

Mezi podmínky pro to, aby vám byla první půjčka zdarma udělena, obvykle patří plnoletost, nesmíte mít prodlení s půjčkou u společnosti a musíte být občanem ČR. Podmínky se samozřejmě liší a každá nebankovní instituce si stanovuje jiné.

Kým je nabízena nejvýhodnější první půjčka zdarma?

Vedoucí pozici si drží Zaplo, které nabízí částku až 5 000 s dobou splatnosti až 30 dní. Velmi výhodná je také první půjčka zdarma od Kredito 24, kde vám částku 15 000 půjčí na jeden měsíc. Ferratum zase nabízí výhodu zaslání peněz složenkou pro ty, kteří nedisponují bankovním účtem.

První půjčka zdarma 4 x hlasováno
 

Štítky: , , , , ,

 

9 komentářů

 1. Karel napsal:

  První půjčka zdarma u Pujcka7 je docasne pozastavena..

 2. Zbyněk napsal:

  První půjčku zdarma od Zaplo dostanete v současné době jen do 5 000 Kč.

 3. Ferratum napsal:

  Společnost Ferratum v současné době první půjčku zdarma již nenabízí.

 4. Jaknafinance.eu napsal:

  Do našeho přehledu jsme přidali další bezúročnou půjčku (půjčku zdarma) u společnosti Perfect-money.cz max do 3000 Kč.

 5. Standa napsal:

  Některé společnosti se doslova chvástají, že také nabízejí první půjčku zdarma, ale často si tam naúčtují „skryté“ poplatky, tak bacha na to. Co se týče maximální výše pů jčky, tak je z pravidla mnohem menší než co uvádí první titulek… Obvykle to bývá max. 8 000 Kč, ale můžete najít i více.

 6. Andy napsal:

  To bohuzel mozne neni, kazda uverova spolecnost, ktera pujcky zdarma nabizi, je ma pouze pro nove klienty. Nic Vam ale nebrani v tom, si priste pujcit zase od jineho poskytovatele, ktery ma pujcky zdarma ve sve nabidce.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání