Rozmach, který půjčka bez banky zejména během posledních pár let zažila, je bezpochyby způsoben především její snadnou dostupností. Klasická bankovní půjčka totiž své klienty prověřuje, kdežto nebankovní instituce nikoliv, čímž se celý proces půjčky zrychluje a především zjednodušuje. Půjčka bez banky se obvykle také snaží klientovi co nejvíce přizpůsobit a akceptovat jeho potřeby.

Půjčka bez banky a její výhody

Nespornou a jednou z největších výhod, jaké půjčka bez banky poskytuje, je fakt, že není nutné vázat se k žádné bance, není třeba zřizovat si běžný účet a klient nebude prověřován úvěrovým registrem. Pravdou sice je, že bankovní instituce ne vždy vyžadují založení běžného účtu, nicméně každého klienta si důkladně prověřují. Ve srovnání s bankou je nebankovní půjčka méně opatrná a tudíž pro klienta pohodlnější.

Nejvýhodnější půjčka bez banky

Počet nebankovních institucí se stále zvyšuje, a tak se nejvýhodnější půjčka bez banky stanovuje jen velmi obtížně. Každou konkrétní nabídku nebankovní půjčky je třeba zvážit individuálně vzhledem k možnostem klienta. Existují věřitelé, kteří poskytují půjčky bez poplatků i bez nutnosti doložení příjmů.

Ideální je půjčka bez banky prověřená klienty, byť třeba s méně výhodnějšími podmínkami, než půjčky méně známých nebankovních institucí a lichvářů, ze kterých se nakonec vyklubou podvodníci.

Nejvýhodnější půjčka bez banky je přirozeně taková, která vám co nejdříve poskytne požadovanou částku bez toho, aniž byste museli platit nehorázné úroky za ještě nehoráznějších podmínek.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky bez banky?

Zpravidla i pouhý jeden den! Právě bezprostředním jednáním je nebankovní půjčka pro klienty tolik lákavá.

Kde se dá půjčka bez banky vyřídit?

Nebankovních institucí je celá řada, přičemž mezi nejznámější patří především Provident Financial, Homecredit, Cetelem nebo Cofidis, Credium, Profi Credit, Essox a další. Jestliže se z nějakého důvodu rozhodnete pro půjčku bez banky, obraťte se rozhodně na nějakou nebankovní instituci. Je to určitě lepší volba než svěřit svou žádost o půjčku lichvářům a podvodníkům.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání