Trápí vás nezaplacené faktury nebo nenadálá situace, se kterou ve svých měsíčních výdajích nepočítáte? Jedno z možných řešení představuje půjčka Kredito24, jejíž vyřízení trvá jen několik málo minut. Novým klientům je poskytována rychlá půjčka až 5 000 korun a pokud svůj dluh včas a bez problémů splatíte, zvyšuje se vám úvěrový limit pro příští půjčku. U druhého úvěru můžete získat úvěr ve výši až 7 000 korun.

Půjčka Kredito24 si zakládá na důvěře. Společnost tvrdí, že se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků a záludných ustanovení psaných drobným písmem, která obvykle klient  (bohužel) nečte, ale ve kterých je zároveň zanesena řada dost podstatných informací. Půjčka Kredito24 nevyžaduje informace o tom, nač peníze potřebujete a úvěr poskytuje takřka obratem po podání žádosti.ŽÁDOST O PŮJČKU KREDITO24


Půjčka Kredito24 – recenze a zkušenosti

Zní to zcela jednoduše: prostřednictvím webových stránek společnosti Kredito24 zažádáte o půjčku, následně jste vyzváni k zaplacení částky 1,- koruny na účet společnosti. Po uhrazení kontrolní částky je vám úvěr poskytnut během několika málo minut. Koruna zaslaná na účet společnosti má být pouze kontrolní transakce, aby společnost měla jistotu, zda je uvedený účet skutečně váš. Opravdu vše funguje tak jednoduše? Jaké jsou vaše zkušenosti s půjčkou Kredito24?

 

V prosinci 2014 jsem doplatila půjčku po poplatku za prodloužení. Když ale zkontroluji údaje v systému, zjistím, že mi zde do dnešního dne zůstává dluh. Několikrát do týdne píši společnosti dotaz, kdy bude dluh smazán, avšak odpovědi se mi nedostává. Naštěstí na základě výpisu je vše v pořádku a platby mám doloženy.

Martina K.

 

Zkoušela jsem zažádat o půjčku 5000 korun dle instrukcí na internetu. Poslala jsem 1 Kč na uvedený účet a 6 dní čekala. Poté mi došla trpělivost, a proto jsem napsala odstoupení od smlouvy, načež mi volala operátorka, která nebyla zrovna příjemná. To je moje první a poslední zkušenost s Kredito24.

Anna L., České Budějovice

Hledal jsem na internetu Půjčka Kredito24 – recenze a názory byly různé, jak kladné, tak záporné. Vyzkoušel jsem to tedy, poslal žádost a 1 korunu. Na peníze jsem čekal celkem 3 dny, takže rychlost vyřízení nic moc. Úvěr už mám splacený a zdá se být vše v pořádku. O žádných skrytých poplatcích či ustanoveních „pod čarou“ nevím. Jen v systému byl můj dluh zaznamenán ještě dlouho poté, co jsem vše řádně splatil. Jinak jsem byl spokojený.

Radek S., Brno

Půjčka Kredito24 – recenze: moje zkušenost s půjčkou je vesměs kladná. V řadě diskuzí jsem se setkal s mnoha názory, tvrdícími, že se jedná o podvod. Nikdo však nevysvětlil v jakém smyslu. Veškeré informace (například RPSN, výši splátek, úrok,…) jsem si dohledal na internetu. Podmínky jsem si poctivě přečetl a ze strany Kredito24 rozhodně porušeny nebyly. Úvěr jsem splatil včas. Jediné, co mi poměrně vadí, jsou emaily od Kredito24 (informativní, dotazníky, apod.), které sice bez čtení mažu, ale přidělává mi to práci a plní emailovou schránku.

Bronislav T., Havířov

 

Máte Vy sami nějaké zkušenosti, kterými byste mohli přispět k tématu Půjčka Kredito24 – recenze? Doporučili byste půjčku od této společnosti ostatním nebo nikoli?

Půjčka Kredito24 – recenze 2 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

3 komentářů

 1. Vláďa napsal:

  chtěl jsem to zkusit a poptal jsem půjčku 1000Kč. Tři dny poté, co jsem poslal 1Kč na jejich účet jsem zažádal o storno, protože se nejen neozvali, ale ani peníze nepřišli. Vzápětí mi volala nepříjemná paní, které jsem musel seknout s telefonem, protože mě ani nepustila ke slovu. Ruce pryč a rychle pryč.V

  • Bernard napsal:

   Já teda nevim, ale slyšel jsem převážně chválu. Maminka mi říkala: “ důvěřuj, ale prověřuj“. Dnes zkusím pořídit 1.000,- 😉 Bery

 2. podvedeny napsal:

  Marketa palacka 1976 marketapalacka@seznam.cz Neplatící lhářka a podvnodnice, pozor na ní.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání