Do nepříjemné situace se může dostat opravdu každý z nás a hrozba exekuce je v současné době víc jak aktuálním tématem. Než kvůli dluhům a exekuci přijít o nemovitost, je lepším řešením půjčka na vyplacení exekuce, která je dnes nabízena řadou společností.

Jaké má půjčka na vyplacení exekuce výhody?

Kromě toho, že dokáže vyplatit exekuce a zástavy, navíc ještě společnost vyřídí jednání s exekutory, zkonsoliduje vaše dluhy, zabrání dražbě nemovitosti a pokud už je nařízena, obvykle ji vydraží zpět. Společnosti, jimiž je půjčka na vyplacení exekuce nabízena, také zajistí vyčištění vašich registrů a nemovitost nepřevede na sebe, ale zůstane vaším majetkem. Jestliže o nemovitost už zájem nemáte, společnost zajistí její prodej.

A především – půjčka na vyplacení exekuce řeší situaci ihned.

Půjčka na vyplacení exekuce má ve srovnání s ostatními nebankovními půjčkami právě výhodu v rychlosti, s jakou je poskytnuta. Jestliže je klient rozhodnutý pro půjčku na exekuci bez ručení nemovitostí, dokládá to, že je v těžké situaci, kterou je třeba v co nejkratším čase řešit. A právě ideálním řešením je pak půjčka na vyplacení exekuce.

Přirozeně každý finančně pologramotný člověk tuší, že vyplacení půjčky další půjčkou není zrovna efektivní a vhodné, nicméně hrozba zabavení majetku působí mnohem hůře, než zmíněná půjčka na vyplacení exekuce, která pomůže žadateli lépe se vypořádat s věřitelem a získat snad i výhodnější podmínky.

Půjčka na vyplacení exekuce se mohla až podle dosavadního popisu zdát jako riziková činnost pro poskytovatele, a právě z tohoto důvodu se vždy přistupuje k určitému zajištění. To obvykle vezme na svá bedra ručitel nebo ručení nemovitostí, ovšem ne každý vlastní nemovitý majetek, kterým by se dalo ručit. Z tohoto důvodu je na trhu půjčka na vyplacení exekuce bez ručení nemovitostí, která coby formu zástavy ve prospěch věřitele využívá například směnku.

Doba splatnosti půjčky

Jak dlouho se půjčka na vyplacení exekuce splácí záleží vždy na konkrétní společnosti, která vám ji poskytne. Obvykle to však bývá rok až několik let, v některých případech až 20 let, jako u klasické půjčky. Půjčka na vyplacení exekuce vám je schopna poskytnout částku zpravidla už od 100 000 Kč a maximální výše obvykle závisí na hodnotě zastavované nemovitosti a dalších faktorech.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: ,

 

5 komentářů

 1. Vladimíra Gregorová napsal:

  Dobrý den,
  Prosím o pomoc,jsme skutečně v nesnázích.
  Děkuji
  Gregorová

 2. Martin Platl napsal:

  Dobrý den, mám zájem o půjčku na vyplacení exekuce, exekuce je na plat. Děkuji za odpověď

 3. Lenka H napsal:

  Dobry den,
  prosim o rada a pomoc pri reseni finacni zalezitosti.Mam ex na plat a dalsi dluhy,ktere nezvladam splacet.Je nejaka pomoc v teto situaci?dekuji za odpoved

 4. Dobrý den, mám exekuci na plat, dluhy, potřebuji poradit, jak situaci vyresit.

 5. Lukáš Kratoška napsal:

  Dobrý den mám exekuci na plat ,splacim již rok a máme jeste 70 tisíc ,už minto leze krkem exekutor !i na vanoce vzal 7 tisíc jen tak z Fleku protože může mám ho dost a potřebovali bychom pomoct děkuji…

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání