Chybí vám peníze, které potřebujete mít co nejdříve k dispozici a netušíte, kam se s žádostí o půjčku obrátit? Ať už se vám třeba zpozdila výplata a nebo se najednou rozbila lednice, půjčka od Home Credit vám je k dispozici na cokoli, co zrovna potřebujete. Home Credit je přitom nebankovní instituce, fungující na trhu už řadu let a v každém případě je lepší volbou právě půjčka od Home Credit než od pochybných lichvářů.

Jaké výhody vám půjčka od Home Credit nabízí?

 • od uzavření smlouvy máte peníze na účtu nejpozději následující den
 • půjčku lze zdarma bez udání důvodů do 30 dnů vrátit
 • za předčasné splacení, sjednání a vedení půjčky neplatíte žádné poplatky
 • možnost pojištění odložení splátek nebo změny jejich výše

Jak je možné půjčku sjednat?

Zcela jednoduše lze půjčka od Home Credit sjednat prostřednictvím telefonní linky, na jejíž číslo zavoláte, popřípadě zadáte přes internet své telefonní číslo a pracovník Home Creditu se ozve vám.

 

ŽÁDOST O PŮJČKU HOME CREDIT

 

Kolik si můžu půjčit a za jakých podmínek?

Půjčka od Home Credit nabízí od 10 000 do 150 000 korun. Měsíční splátky si lze nastavit podle potřeby. Pokud je výše vašeho úvěru třeba právě 10 000 korun, je při 48 splátkách jejich výše 318 Kč. Úrok pak dělá 21.97% p.a., RPSN 24.6% a celkově zaplatíte 15 264 Kč.

TIP: Kde dostanete první půjčku zdarma?

Pro to, aby vám byla půjčka od Home Credit udělena, musíte být zletilá fyzická osoba se stálým zdrojem příjmů. Půjčka od Home Credit vám bude udělena po předložení dvou platných dokladů totožnosti, přičemž jeden z nich musí být platný občanský průkaz (tím druhým např. řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas). Pokud jste zaměstnaný či OSVČ, budete potřebovat také údaje o firmě.

Peníze z půjčky od Home Credit nejsou účelově nijak omezeny a můžete je využít na cokoli.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s půjčkou od Home Credit? Podělte se o to s námi v diskuzi

Půjčka od Home Credit 5 x hlasováno
 

Štítky: , , , ,

 

3 komentářů

 1. Zuzana napsal:

  Podle mých zkušeností z nebankovních půjčkek je Home Credit a Cetelem ještě celkem přijatelný. Ale mají tam opravdu veliké pokuty, když dotyčný nesplácí včas, to je pak cesta do pekel. Malou výhodu je, že hned na tebe nepříjdou s exekutorem, když jednou nezaplatíš.

 2. Zdenda napsal:

  Já jsem s Home Credit půjčoval jen jednou,ale nevyhovovala mi, teď jsem si půjčil Ferratum a spokojenost.

 3. Lucinka napsal:

  Já raději nedoporučím, jednou honem jsme potřebovali puujčít 10 000 Kč, spláceli jsme to několi měsíců.. teď nás po tom co mají naše údaje furt bombarduj a nabízejí kreditky atd.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání