Půjčky přes SMS se jinak nazývají i půjčky do výplaty. Proč? Protože tyto půjčky potřebují lidé, kteří čekají na výplatu a nemají již dostatek financí. Nejde o půjčky s vysokou částkou. Jde o velmi malé půjčky, které Vám mají pokrýt dennodenní potřeby. V Čechách jsou každý rok žádanější a to možná i proto, že jejich vyřízení trvá jen několik minut. O SMS půjčky si může požádat každý, protože na tyto půjčky nejsou kladeny žádné podmínky, které by bylo potřeba splnit.

 

Kde pořídit SMS půjčku

Půjčky přes SMS jsou tu pro každého. SMS úvěry nabízejí zejména nebankovní společnosti. Mezi oblíbených poskytovatelů patří zejména Ferratum, SMScredit a creditOne. Banky tyto půjčky nenabízejí, až na jednu výjimku. Je jí Poštovní banka. Poštová banka se chce držet „trendy“ půjček, a proto tento druh zařadila i do svého katalogu. K získání půjčky přes SMS nepotřebujete žádné ručení, žádného ručitele a dokonce ani žádný doklad o příjmu. Jsou to i půjčky pro nezaměstnané, protože nebankovní společnosti si většinou neověřují, zda máte pravidelný příjem. Nevybírání některých půjček řeší vyššími poplatky za vyřízení úvěru.

 

ŽÁDOST O SMS PŮJČKU FERRATUM

Jak získat SMS půjčku

Jednoduše. Stačí Vám mobilní telefon a kredit na jednu SMS. Do ní se většinou vkládá výška žádané půjčky, číslo účtu a kontaktní údaje. SMS jednoduše pošlete a po pár minutách Vám přijde zpětná SMS, ve které bude stát, že peníze dorazili na Váš účet v pořádku.
SMS půjčka je vhodná na řešení krátkodobých problémů. Výše půjčky se pohybuje většinou od 500 Kč do 5000 Kč.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání