Jste zadlužení, ale z nějakého důvodu potřebujete půjčit další peníze? Díky registru dlužníků, kde jste v takovém případě vedeni, vám každá bankovní instituce už další půjčku odmítne dát. Půjčky pro dlužníky – peníze ihned nabízí především nebankovní společnosti, které po svých klientech nepožadují doložení příjmů a vyhýbají se obvykle také právě nahlížení do registru dlužníků.

Pro půjčky pro dlužníky – peníze ihned platí, že při posuzování vaší žádosti o půjčku není brán v potaz fakt, jste-li nebo nejste dlužníkem u jiné společnosti.

Coby žadatel o půjčku nejste zdržován složitou komunikací se zaměstnavatelem kvůli doložení příjmu, nemusíte prokazovat bonitu ani shánět výpisy z bankovního účtu. Půjčky pro dlužníky – peníze ihned probíhají velmi rychle, schválení půjčky zabere nanejvýš několik málo hodin.

Půjčky pro dlužníky – peníze ihned jsou zcela ověřené a především klienty prověřené. Peníze na půjčky pro dlužníky pochází ze soukromých zdrojů, jejich původ lze dokázat a plně doložit. I přesto, že se jedná o nebankovní sektor, jednání s klientem je na bankovní úrovni co se týká služeb. Transakce jsou často zajišťovány směnkou.

Přehled ověřených nebankonvních společností bez ověřování dlužníků

Nebankovní instituce Výše půjčky Doba splatnosti
Zaplo 1 – 5 tisíc 7 až 30 dní ŽÁDOST
Provident 4 – 80 tisíc 45 – 100 týdnů ŽÁDOST

Výhody půjčky pro dlužníky

 • můžete si půjčit i když jste zadlužení
 • u nízkých částek není třeba ručit majetkem
 • žádost o půjčku je zpracována takřka ihned
 • pokud je žádost schválena, peníze máte okamžitě k dispozici
 • můžete mít zápis v registru dlužníků, popř. Solus

Nevýhody půjčky pro dlužníky

 • vyšší úrok než u bank
 • splátky jsou obvykle bez možnosti odkladu a v případě nedodržení termínu splátky následují vysoké sankce

Počet nebankovních společností se neustále rozrůstá a není se čemu divit. Půjčky pro dlužníky si získaly oblibu pro svou snadnou dostupnost a rychlé vyřízení. Počítejte však s tím, že pokud jste zapsán v registru dlužníků, mohou vaši žádost o půjčku zamítnout i některé nebankovní společnosti! Abyste předešli zdlouhavému hledání instituce, která vám půjčí server JakNaFinance.eu přináší přehled ověřených nebankovních společností, které registr dlužníků neověřují.

Půjčky pro dlužníky – peníze ihned 4 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

2 komentářů

 1. Jirka napsal:

  Díky za informace. Ještě bych rád dodal, že je rozdíl mezi tím, jestli má člověk záznam v registru, a tím, jestli splácí v současné době nějakou půjčku – to jsou dvě různé podmínky a společnosti k nim i rozdílně přistupují. Např. i když některým nevadí záznam v registru dlužníků, nepůjčí vám, pokud máte už jinou půjčku – naopak je to spíš vyjímečně :-). Dalším možným řešením získání peněz pro dlužníky může být konsolidace se snížením splátek.

 2. Miroslav napsal:

  Také je dobré si zkontrolovat úvěrovou zprávu, pak se do takových problémů dostaneme s menší pravděpodobností.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání