DinoPůjčka je nová nebankovní půjčka, která půjčuje nižší částky do 4 500 korun. Vše funguje jako agregátor půjček: po nezávazném vyplnění žádosti o půjčku vám bude nabídnuto několik možností, kde si půjčit. DinoPůjčka se chlubí vysokou shcvalovatelností a rychlým průběhem i vyplacením. Jak si o půjčku zažádat a co všechno musí žadatel splňovat?

Od 1. prosince 2016 došlo ke změně legislativy, díky níž je získání půjčky podstatně složitější než doposud. Celý proces je zdlouhavější, protože poskytovatelé půjček musí své žadatele více prověřovat. Týká se to všech, i poskytovatelů tzv. mikropůjčky, tedy půjčky do 5 000 korun. Schvalovatelnost žádostí o půjčky postupně klesá. DinoPůjčka se naopak chlubí stále poměrně vysokou schvalovatelností. Jak to funguje v praxi?

Na webových stránkách dinopujcka.cz vyplníte krátký dotazník s žádostí a odešlete. Zabere vám to přibližně 5 minut. Stačí uvést kolik si chcete půjčit, na jak dlouho a také základní údaje o sobě. Během 5 minut je vaše žádost vyřízena.

  • Maximální výše půjčky: 4 500 korun
  • Maximální doba splatnosti: 30 dní

Agregátor půjček vám během pěti minut vyhodnotí, kdo je ochotný vám za daných podmínek půjčit. Mezi poskytovateli najdete jen 100% prověřené společnosti, řadu z nich určitě budete znát.

Výše RPSN je různá v závislosti na podmínkách poskytovatele. Někteří z nich však nabízí první půjčku zdarma (takže nulové RPSN). Zaplatíte pouze to, co jste si půjčili. Neplatíte žádné poplatky ani úroky. Stačí svou první půjčku splatit včas.

Po tomto „předschválení“ žádosti následuje schválení či zamítnutí žádosti přímo poskytovatelem půjčky. V případě, že je vaše žádost schválena, peníze jsou vám vyplaceny skutečně rychle: už do 15 minut v případě, že je všední den a máte účet u stejné banky jako poskytovatel. Maximální doba vyplacení bývá do druhého pracovního dne.

Jaké jsou požadavky na žadatele?

  • věk minimálně 18 let
  • 2 doklady totožnosti
  • potvrzení o výši příjmu
  • vlastní bankovní účet

DinoPůjčka tedy funguje jako tzv.agregátor dostupných nabídek a poptávek. Na první dojem to může znít složitě, ale je to velice jednoduché. Vaše vyplněná online žádost je 100% nezávazná a zabere vám přibližně 5 minut. Poté vám budou nabídnuty nejvýhodnější půjčky u smluvních společností, které už celou žádost předschválili. Vyřízení půjčky je pak o dost rychlejší. Výhodou je, že systém registruje pouze prověřené a známé společnosti, nikoli fyzické osoby, lichváře či podvodníky.

Výhoda tkví v tom, že jedinou poptávkou oslovíte více společností najednou, čímž podstatně ušetříte čas a samozřejmě zvýšíte šanci na schválení. DinoPůjčka se v současné době chlubí nejvyšší schvalovatelností půjček na trhu.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání