Od ledna roku 2016 byl český nebankovní trh obohacen o nový produkt. Půjčka CreditAir je poskytována společností Creamfinance Czech s.r.o., která je poměrně dobře známá. V její nabídce je také půjčka CreditOn. V čem je půjčka CreditAir výjimečná a v čem vyniká nad ostatní rychlé půjčky?

Především je to první půjčka zdarma ve výši maximálně 10 000 korun se splatností až 45 dní. Podmínkou je, že svůj dluh musíte splatit včas, bez prodlení a upomínek. Potom skutečně navíc nezaplatíte ani korunu.

Celkově vám půjčka CreditAir nabízí 500 – 30 000 korun s dobou splatnosti 5 až 45 dní. Poskytnutí a vedení je zdarma. Půjčka je:

 • bez kontroly v registru
 • bez ručitele
 • bez doložení příjmu

Schvalovatelnost je kolem 80%, což je poměrně hodně vysoké číslo.

Prodloužení splatnosti u CreditAir

Půjčka CreditAir nabízí jednu obrovskou výhodu, a to prodloužení splatnosti. Tu samozřejmě nabízí celá řada poskytovatelů podobných produktů, ovšem obvykle jen na 30 dní. To pro klienty ne vždy představuje výhodu, protože se žadateli podaří splatit dluh z výplaty a ihned je nucen sáhnout po další půjčce.

CreditAir nabízí prodloužení doby splatnosti až o 45 dní, což je ve srovnání s většinou poskytovatelů nadprůměrně dlouhá doba. Klient má tak možnost lépe si rozplánovat a rozložit své finance.

Potřeboval jsem si půjčit do výplaty. Měl jsem nějaké nenadálé výdaje a chybělo mi 5 tisíc. Rozmýšlel jsem se poměrně dlouho, porovnával nabídky a výhodnější první půjčku zdarma jsem nenašel. Je možné, že někdo nabízí ještě výhodnější, ale já byl s CreditAir spokojený. Hlavní je dluh splatit včas.

První půjčka zdarma

Další velkou výhodou, jakou půjčka CreditAir nabízí, je první bezúročná půjčka. I tento produkt je již nebankovními společnostmi standardně nabízen. První půjčka je zdarma, zatímco druhá a další půjčka už je úročená (a často poměrně vysoce úročená).

CreditAir vám půjčí až 10 000 na dobu až 45 dní zcela zdarma! Touto nabídkou na českém nebankovním trhu jasně vyniká. Podobnou nabídku poskytuje Japonská půjčka, ovšem v širším srovnání by CreditAir jen těžko hledala konkurenci.

Půjčka CreditAir – výhody

 • doba splatnosti je až 45 dní
 • výhodná první půjčka zdarma
 • není třeba mít ručitele, nemusíte dokládat příjmy
 • peníze vám budou doručeny na účet nejpozději do 30 minut
 • půjčka je bez poplatku za sjednání i vedení
 • vše můžete vyřídit online, nemusíte nikam chodit
 • stálí klienti mohou získat bonusové slevy

Půjčka CreditAir – nevýhody

 • u opakovaných půjček je vyšší RPSN
 • někdy je vyžadováno doložení příjmu
 • půjčí vám maximálně 30 000 korun, ovšem jen stálým klientům
 • půjčka není určena pro cizince

Vzhledem k uvedeným velmi výhodným podmínkám je půjčka CreditAir produktem, který na trhu nebankovních půjček rozhodně zaujme. První půjčka zdarma ve výši až 10 000 korun s dobou splatnosti 45 dní rozhodně jen těžko hledá konkurenci. Na druhou stranu je u dalších půjček poměrně vysoké RPSN, ovšem žadatele nikdo nenutí půjčovat si i podruhé u této společnosti. V každém případě je půjčka CreditAir velmi zajímavý produkt, který si své příznivce bezesporu najde.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

1 komentář

 1. Ivana Kralova napsal:

  Doporučuji! Vstřícní, žádní podvodníci, vrátila jsem přesně tolik kolik jsem si půjčila.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání