Srovnání spořících účtů a nabídky jednotlivých bank se provádí s pravidelností s určitým časovým odstupem, například po roce a vzhledem k větší aktuálnosti pak každý měsíc. Sledovaným kritériem je samozřejmě především výše úrokové sazby a dála pak i poplatky spojené se založením i vedením spořícího účtu. Recenze na spořící účet Air Bank hodnotí tento druh spoření ve srovnání s konkurencí velmi kladně. Svým klientům nabízí jednak výhodné podmínky spoření a u tzv. Malého tarifu pak dokonce i velmi nízké poplatky.

Recenze spořícího účtu Air Bank od zákazníků:

„Mám u Air Bank nějakou dobu zřízený běžný účet a nyní jsem založil také spořící. Stejnou banku jsem vybral vzhledem k praktičnosti a jsem spokojený. Už dlouhou dobu patří mezi banky s nejvyššími úrokovými sazbami a oceňuji také možnost výběru konkrétního spořícího účtu.“ (Michal)

„Původně jsem váhala mezi spořícím účtem od Air Bank a ING kontem. Oba totiž nabízí jedny z nejvýhodnějších spořících účtů. Nakonec jsem se ale, na doporučení své kamarádky, rozhodla pro spořící účet Air Bank a jsem s ním spokojená.“ (Iveta)

Recenze: spořící účet Air Bank – Malý tarif

Malý tarif spořícího účtu Air Bank nabízí většinu standardních operací bezplatně, nicméně některé jsou zpoplatněny. Není účtován žádný měsíční poplatek a výběr z bankomatu jiné banky je zpoplatněn částkou 25,- Kč. Informace o pohybech na účtu, sdělené klientovi prostřednictvím sms, stojí 1,-Kč/1 sms.

Recenze: spořící účet Air Bank – Velký tarif

U Velkého tarifu je měsíčně účtováno 100,- Kč, nicméně veškeré operace jsou zdarma, ať už se jedná o vedení účtu, výběr z jakéhokoli bankomatu, informační sms a další.

Další podrobnosti o spořícím účtu Air Bank můžete přečíst ZDE

U obou tarifů spořících účtů Air Bank je zpoplatněn výběr z bankomatu mimo EU (100,-Kč), odchozí a příchozí zahraniční platba a europlatba (100,- Kč), zaslání upomínky (300,- Kč), vydaní třetí a další paltební karty (300,- Kč).

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

2 komentářů

 1. Spořič napsal:

  Taky si jedu Air bank spoření, který je, díky top 3 garanci kterou dříve nabízeli, opravdu top.

 2. Jan Nesvatba napsal:

  S půjčkou u Airbank je to stejné jako s celou „bankou“.
  Pracovníci Airbank plní věci dle příručky,pokud chcete vědět něco navíc,nevědí si rady.
  Půjčku mi nedali. Příjem mám 2* vyšší než je průměr v ČR,nikde nic nedlužím,nebyli mi schopni říci důvod proč.
  U MBank bez problémů a ještě mají lepší služby a nabídky spoření. Airbank mě velice zklamala přístupem. Získat lidi a pak na ně kálet…

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání