Její kvalitu potvrdili i nezávislí analytici a získáte ji VŽDY s podmínkami, které určuje zákon o spotřebitelském úvěru, který Vám, jako spotřebiteli, nabízí maximální ochranu před nekalými praktikami. Kde takovou půjčku najdete? U společnosti Kouzelná půjčka.

Získat přitom můžete až 10 000 Kč jako nový klient a až 50 000 Kč jako vracející se klient. Splatnost půjčky činí, bez ohledu na její výši, maximálně 30 dnů, což je u většiny z nás doba, během které nám přijde na účet mzda, ze které můžeme půjčku splatit.

Jak již bylo uvedeno výše, peníze si u Kouzelné půjčky půjčujete vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám jako klientovi dává jistotu, že:

  • úvěrová společnost nepoužije nestandardní podmínky zajištění (směnka, rozhodčí doložka)
  • že se vždy dozvíte celkovou nákladovost půjčky (tzv. RPSN)

Společnost Kouzelná půjčka je navíc dle testu nezávislých analytiků, který publikoval web www.idnes.cz společností, která své konkurenty předčí v klientském servisu (měřeno dostupností společnosti a mírnosti sankcí při neplnění podmínek smlouvy, plus také tím, že jakékoliv spory jsou řešeny na území České republiky), politice zodpovědného půjčování (společnost Kouzelná půjčka nepůjčuje peníze lidem v exekuci ani lidem bez stabilního příjmu).

Pro peníze nemusíte nikam chodit

Rychlou půjčku od společnosti Kouzelná půjčka můžete získat online na stránkách www.kouzelnapujcka.cz, kde najdete formulář s žádostí o půjčku, jehož vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut. Do 60 minut od vyplnění a odeslání žádosti Vám pak společnost Kouzelná půjčka pošle SMS zprávou vyrozumění o výsledku schvalovacího procesu. V případě splnění podmínek společnosti Kouzelná půjčka můžete mít peníze na běžném účtu již v den podání žádosti.

Neváhejte tedy a řešte Váš krátkodobý nedostatek financí rychlou nebankovní půjčkou od společnosti Kouzelná půjčka. Podejte žádost o půjčku ještě dnes.

Rychlá nebankovní půjčka, se kterou se nespálíte 2 x hlasováno
 

Štítky: , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání