Půjdete-li si půjčit od banky, připravte se na nezbytnou byrokracii, vyžadující především doložení vašeho příjmu. Samozřejmě ne každý svůj příjem doložit může, například kvůli nezaměstnanosti nebo nepravidelnému přivýdělku. Jestliže je pro vás za takových podmínek půjčka od banky nereálná, vyzkoušejte rychlé půjčky bez doložení příjmu. Půjčit si zde můžete částku od pár set korun do výše třeba až 150 000 korun.


Díky neuvážlivému chování bývalého manžela jsme se dostali do dluhů. Aniž bych o tom tušila, dlužili jsme poměrně velkou částku a hrozila nám exekuce. Měli jsme během několika málo dní zaplatit splátku 10 000 korun, exekutoři byli skutečně neúprosní a já měla opravdu velký strach, že přijdeme o věci ve vyšší hodnotě. Banka mi samozřejmě nepůjčila, a tak se mi jako jediné možné řešení jevily rychlé půjčky bez potvrzení příjmu. Situace se tak vyřešila, exekuce byla zažehnána, dluh se sice nesnížil, ale i tak nám půjčka hodně pomohla.

Ivana (38), Třinec

Rychlé půjčky bez doložení příjmu poskytují peníze během velmi krátké doby, mnohdy i do 24 hodin, nebankovní instituce nenahlíží do registru, nevyžadují ručitele ani doložení příjmu nebo výši vašeho výdělku. Díky těmto podmínkám může rychlé půjčky bez doložení příjmu získat opravdu téměř každý, třeba i studenti, maminky na mateřské nebo nezaměstnaní.

Rychlé půjčky bez doložení příjmu v několika krocích – jak o ně požádat?

  • Po ujištění, že půjčku skutečně potřebujete, vyhledejte nebankovní instituci, která půjčku bez registru poskytuje
  • Vyplňte nezávaznou žádost online
  • Vyčkejte na schválení žádosti
  • Během několika málo hodin vás kontaktuje pracovník instituce
  • Peníze vám během domluveného termínu přijdou na účet

TIP OD JAKNAFINANCE.eu: Kde dostanete první půjčku zdarma?

Kdo rychlé půjčky bez doložení příjmu poskytuje?

Například Půjčka 7, Ferratum CZ, Vata Online, Money Now, Zaplo nebo Kouzelná Půjčka. Částky, které vám nebankovní instituce půjčí, se samozřejmě liší. Obvykle začínají na částce 500 korun a dosahují i 170 000 korun. Doba splácení má svůj limit, ovšem často si sami délku splácení můžete vybrat až do maximální stanovené lhůty.

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu 1 x hlasováno
 

Štítky: , ,

 

1 komentář

  1. Lukáš napsal:

    ZDravím chtěl bych pomoci lidem kteří potřebují peníze na vánoce jako já. Využil jsem rychlé půjčky od Zaplo a peníze jsem měl do hodiny doma a mohl jsem jít nakoupit dárky dětem. Pokud hledáte také rychlé řešení jako já, pak neváhejte doporučuji. Snad vám to pomůže jako mě. Není to moc dobré řešení, ale chci mít krásné svátky

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání