Ne každý má na účtu vždy dostatečnou zásobu financí, aby někdy pokryl také nečekané výdaje, spojené například s nákupem nového elektrospotřebiče, nenadálé škody v bytě nebo jiných výdajů, se kterými se nepočítá. Celá řada z nás je na výplatě každý měsíc závislá, protože jen díky ní může uhradit běžné měsíční platby jako nájem, inkaso nebo elektřinu.

Jak se ale zachovat v situaci, kdy se výplata z nějakého důvodu opozdí, ale my své měsíční platby přesto musíme uhradit? V takovém případě jsou skvělým řešením rychlé půjčky před výplatou. O co se jedná? Zpravidla se jedná o půjčky, jejichž výše je limitována poměrně nízkými částkami například do 5 000 nebo 10 000 se splatností do jednoho měsíce. Výhodou rychlé půjčky před výplatou je především to, že i relativně nízká částka vám dokáže pomoct a navíc určitě nebudete mít problém ji brzy splatit.

Rychlé půjčky před výplatou poskytují peníze přibližně do 1 dne!

Vyřízení půjčky je velmi diskrétní a rychlé. Vše obvykle probíhá tak, že přes internet nebo mobil zadáte svou žádost o konkrétní částku a vaše osobní údaje. Společnost vám následně dá vědět, zda vaši žádost schvalují či nikoli a od tohoto momentu zpravidla do 24 hodin máte peníze na účtu. Podmínky rychlé půjčky před výplatou se samozřejmě vždy liší v závislosti na konkrétní společnosti, nicméně se dá říci, že jsou obdobné. Půjčit si před výplatou se stává v poslední době stále rozšířenější formou žádostí o poskytnutí půjčky.

SMS půjčky

Právě SMS půjčka je jednou z vůbec nejjednodušších a nejrychlejších možností, jak si půjčit. Vše obvykle probíhá tak, že na číslo vybrané nebankovní společnosti zašlete SMS v určitém tvaru, obsahující informace o cílové částce, termínu splatnosti, vaše osobní údaje atd. Cena jedné SMS je obvykle standardní podle tarifu vašeho operátora. Po odeslání SMS vás kontaktuje pracovník zákaznického centra, který údaje v žádosti o SMS půjčku ověří. Krátkodobé SMS půjčky do 5 000 korun obvykle poskytují peníze to této částky, výjimečně je to více. Doba splatnosti je až 1 měsíc.

Rychlé SMS půjčky pro problémové klienty ideálně řeší problém nedostatku financí, nabízí možnosti nízkých splátek a rychlého splacení. Půjčenou částku lze splatit i následující den bez poplatků za rychlé splacení.

Nebankovní společnosti, které rychlé půjčky před výplatou poskytují, své žadatele nijak neprověřují, nevyžadují udání jejich příjmů a nenahlíží do registru dlužníků.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání