Počínaje červencem roku 2013 působí na našem trhu nová firma, poskytující krátkodobé půjčky: zaplo.cz. Rozhodla se nad ostatními vyniknout poměrně revoluční akcí, první půjčkou zcela oproštěnou od všech poplatků, čímž nalákala velké množství klientů.

Za zaplo.cz stojí litevská nadnárodní skupina, která se zabývá půjčkami peněz na území takřka celé Evropy. Skupinu vlastní ruský milionář, takže se tato firma může chlubit skutečně silnou základnou pro poskytování půjček.

Zaplo.cz půjčka – recenze

Jaké jsou podmínky a výhody, které zaplo.cz půjčka nabízí? Dá se říci, že vše je poměrně snadné. K tomu, abyste si od zaplo.cz mohli půjčit, musíte dosáhnout věku 18 ti let a poskytovány jsou i studentům. Musíte mít účet v české bance a nesmíte být zadlužen u jiného subjektu.

 • půjčka bez ručitele – nepotřebujete třetí osobu k tomu, aby vám zaplo.cz půjčilo
 • výše půjčky je od 1000 do 12 500 korun
 • doba splatnosti je minimálně 7 a maximálně 30 dní
 • od schválení žádosti vám peníze na účet naběhnou do 15 minutŽÁDOST O PŮJČKU ZAPLOPůjčka zdarma pro nového zákazníka – novému zákazníkovi je nabídnuta půjčka až 5000 korun s dobou splatnosti až 30 dní. Pokud svůj dluh splatíte v termínu, neplatíte za půjčku žádné poplatky. Půjčka se splácí jednorázově bankovním převodem.

Zaplo.cz půjčka – zkušenosti

V informacích, které lze poměrně snadno dohledat na internetu, se můžete setkat i s hanlivými recenzemi a dohady, že zaplo.cz půjčka je podvod. Ve skutečnosti už tento úvěr využily víc jak 2 miliony klientů a z toho jen v České republice víc jak 100 tisíc lidí. Půjčka zaplo.cz nemá žádné skryté poplatky. Na jejich webových stránkách si můžete snadno pomocí online kalkulačky spočítat, kolik za půjčku přeplatíte (nejste-li nový klient). A pokud si u zaplo.cz půjčujete poprvé, nevystavujete se prakticky žádnému riziku.

Potřeboval jsem poměrně rychle k dispozici 4500 korun, a tak jsem vyzkoušel zaplo.cz. Nalákala mě hlavně akce pro nové klienty – první půjčka zdarma. Vše proběhlo rychle, jak schválení, tak i získání peněz. Dlužnou částku jsem uhradil během 14 dní a nemohu si na nic stěžovat. Zatím jsem neměl důvod brát si další úvěr, ale pokud bych se rozhodoval, vzal bych půjčku zase u zaplo.cz.
Jan (38 let)

Já jsem byl s půjčkou se zaplo.cz spokojený, ale vyzdvihl bych pár nevýhod:

 • půjčku můžete získat jen pokud jste obyvatel ČR
 • k ověření je třeba BAREVNÁ kopie občanského průkazu (černobílou vám neuznají)
 • prověřují žadatele, tzn., že vám pravděpodobně nepůjčí, pokud jste zadlužený jinde

Jinak nemám výhrad.
Filip (34 let)

S čistým svědomím mohu zaplo.cz všem doporučit. Půjčila jsem si jako nová žadatelka 3000 korun, do měsíce jsem je vrátila a opravdu neplatila žádné poplatky navíc.
Lenka (43 let)

Zaplo.cz půjčka – recenze a zkušenosti 3 x hlasováno
 

Štítky: , , , , , ,

 

2 komentářů

 1. Lubajz napsal:

  U Zaplo jsem si půjčoval bez problému.

 2. Mary napsal:

  Dobrý den, mám dotaz. Jak vlastně prověřují bonitu klienta? Dívala jsem to a výpis z nebankovního registru trvá 30 dnů takže jako píší, že kontrolují registr tak to až taková pravda nebude.,

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání