Nebaví Vás už půjčky do 5 000 Kč (o tomto „fenoménu“ si ještě povíme níže) se splatností do 30 dnů, které musíte neustále „rolovat“? Pokud říkáte „nebaví“, jste to právě Vy, pro koho jsme připravili dnešní článek, ve kterém Vám řekneme o rychlé nebankovní půjčce, se kterou můžete získat až 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Rychlou půjčkou, která se zcela vymyká standardům trhu je ta z nabídky společnosti BB Finance Group, kdy můžete získat:

  • částku 1 000 – 10 000 Kč se splatností až 3 měsíce
  • částku 12 000 – 20 000 Kč se splatností až 6 měsíců
  • částku 25 000 Kč – 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců

Nabídka rychlé půjčky od BB Finance Group je výjimečná ve všech případech. Pouze u BB Finance Group můžete získat částku 10 000 Kč se splatností až 3 měsíce (půjčku s druhou nejdelší splatností získáte na max. 45 dnů), tato společnost také jako jedna z mála půjčuje částku vyšší jak 5 000 Kč. To je dáno faktem, že půjčky do 5 000 Kč jsou poskytovány dle občanského zákoníku, který zákazníkům nebankovních společností neposkytuje vysokou míru ochrany (snáze tedy jdou zneužít některé z nestandardních podmínek poskytnutí smlouvy, jako je ručení směnkou, rozhodčí doložka, či nekompletní informace o nákladovosti půjčky). Půjčky nad 5 000 Kč jsou pak poskytovány dle zákona o spotřebitelském úvěru, který tyto nekalé praktiky zakazuje (nepoctiví poskytovatelé půjček tedy poskytují částky do 5 000 Kč. Ovšem pozor, ne každá společnost poskytující půjčku do 5 000 Kč je podvodníkem).

Jako vůbec jediná nebankovní společnost pak BB Finance Group poskytuje rychlou půjčku ve výši 45 000 Kč se splatností 12 měsíců (opět, půjčku s druhou nejdelší splatností získáte na max. 45 dnů).

U společnosti BB Finance Group tedy získáváte dostatek času na to, abyste své osobní finance dali do pořádku a následně tak již mohli fungovat bez půjčky. Jen málokdo má totiž takový plat, aby mohl celou rychlou nebankovní půjčku ve výši např. 10 000 Kč splatit z 1 výplaty. U „klasických“ poskytovatelů rychlých nebankovních půjček tedy dochází k situaci, kdy zákazníci těchto společností žádají o nové a nové půjčky, kterými platí ty původní a postupně tak roztáčí dluhovou spirálu, ze které mnohdy není návratu. To je mimochodem také důvod, proč je tzv. „rolování půjček“ v řadě vyspělých zemí zakázáno či omezeno (namátkou Velká Británie, USA).

Dejte tedy „košem“ klasickým poskytovatelům rychlých nebankovních půjček. Požádejte příště, až budete mít po přechodnou dobu hluboko do kapsy, o rychlou nebankovní půjčku společnosti BB Finance Group a získejte nadstandardně vysokou částku se suverénně nejdelší splatností.

Získejte rychlou nebankovní půjčku, která boří zažitá omezení trhu 1 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

Žádné komentáře

Buď první,kdo zanechá komentář.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání