Peníze na auto, nábytek a vybavení bytu potažmo na cokoli, co zrovna potřebujete koupit, navíc s úrokem už od 6,9% a s možností vrácení až deseti splátek slibují jen pozitivní zkušenosti s půjčkou Cetelem. Klient si může vybrat z několika možných výší půjčky, na základě toho pak bude zvolena délka a výše splátek. Sjednání a vedení půjčky je zdarma a navíc je možné ji sjednat online.

Půjčit si můžete od 20 tisíc do jednoho milionu korun a účel půjčky si lze zvolit. Kromě sjednání a vedení půjčky jsou zdarma i předčasné splátky.

Jaké jsou zkušenosti s půjčkou Cetelem u jednotlivých klientů?

Jirka, 36 let
Moje zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou rozhodně kladné. Nejdříve jsem si prošel recenze a následně sjednal půjčku, která mi byla schválena. Nyní už 12 měsíců splácím naprosto bez problémů.

Marek, 48 let
U společnosti Cetelem jsem si půjčku vyřídil před víc jak pěti lety a k nespokojenosti jsem neměl důvod do té doby, než jsem neměl na zaplacení splátky. Vše jsem zaplatil o pár dní později, ale to už mi byly naúčtovány penále. Uznávám, že se jednalo o mou chybu, a že vše bylo smluvně ošetřené, ale v každém případě jsou v takových případech podmínky půjčky méně výhodné. Takže moje zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou tak 50%.

Ivana, 39 let
Co se úvěru týká, mám zkušenosti s půjčkou Cetelem kladné. Vyřízení trvalo několik málo dní, splátky jsem splácela poctivě a i ze strany Cetelem byly veškeré podmínky splněny. Bohužel mi jako jejich klientovi přišla kreditní karta Cetelem, kterou jsem nechtěla a dle instrukcí ihned znehodnotila. Po nějaké době jsem se ovšem dozvěděla, že karta byla společností Cetelem „aktivována“, takže mě nyní čeká nepříjemné vyřizování a uvádění věcí na pravou míru.

Martin, 42 let
Naše zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou celkově dobré. S manželkou jsme si ji pořizovali na dvě auta a další jiné věci, splátky platíme vždy včas a sankce nám tudíž nehrozí. Z naší strany naprostá spokojenost! Peníze jsme na účtu měli do tří dnů a přestože hotovost k dispozici máme, vyplatí se nám vzít některé věci na splátky a hotovost využít k nákupu strojů pro podnikání.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s půjčkou od Cetelem? Podělte se o to s námi v diskuzi..

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , ,

 

13 komentářů

 1. Petr67 napsal:

  Já mám s půjčkou od Cetelemem celkem dobré skušenosti. Jen se stalo že jednou jim došla platba jinam než měla, tak to chvili řešily ale pak se ještě omlouvaly :)

 2. Jana napsal:

  Kdyz splacite tak jak mate, tak je vsechno v pohode.. Ale jakmile jsem se opozdila s jednou splatkou, tak mi pak zacalo peklo..

 3. Alice napsal:

  Dobrý den, chtěla sem se zeptat na rychlost schválení půjčky, kdybych asi tak mohla dostat peníze. Děkuji

  • Jaknafinance.eu napsal:

   Dobrý den,
   zpracování žádosti trvá zpravidla 3 pracovní dny, kdy v případě definitivního schválení zasílá Cetelem finance na účet.

   • Finantis napsal:

    Dobrý den, Cetelem zasílá peníze v případě schválené půjčky do 5ti dnů! Pro úspěšné schválení půjčky Cetelem je ale nutné zaslat zpět podepsanou smlouvu. Celková doba pro vyřízení půjčky Cetelem se tak může vyšplhat až na 10 pracovních dnů.

 4. Tibor napsal:

  S půjčkou od Cetelemu mám dobrou zkušenost, protože jsem splácel řádně, poslaly mě i kreditní kartu na 20000

 5. Půjčky Liberec napsal:

  Velkou nevýhodou Cetelm půjčky je doba vyřízení a papírování. Tomu lze předejít využitím některé z jiných nebankovních půjček, které je možno vyřídit online, někdy již do 15 minut.

 6. down napsal:

  Zkušenosti ok, jen si přečíst smlouvu, když zaškrtnete políčko že kk nechcete tak ji nedostanete jinak vám ji vydají. Když jsem neměl na splátku, stal se mimořádný výdaj, tak jsem zažádal o odklad a odložili, i když nechtěli, zatlačil jsem, že si to přeúvěruju jinde

 7. Olin napsal:

  Cetelem sou pěkní zloději,dávejte si na ně pozor,když se dostanete do životní situace,tak Vám dávají samé pokuty a vyhrožují exekuci a přitom při podpisu smlouvy Vám slibují hory a doly,jak Vám pomohou,jsou to pěkní zloději a podrazáci.

  • Moník napsal:

   Ono stačí jen číst smluvní podmínky, kde to je… Vy podepisujete co nečtete?… Pak se můžete zlobit max na sebe a ne společnost a navíc tohle je u každé společnosti/banky

 8. Lukáš napsal:

  Se společností Cetelem mám čerstvou zkušenost, kdy jsem obdržel nabídku ze strany společnosti, že se na ně mohu obrátit v případě nenadálých událostí. Proto jsem po nějakém čase nabídku využil. Potřeboval jsem si koupit nový mobilní telefon. Nejen, že v „dotazníku“ bylo milion otázek, které bylo naprosto zbytečné, ale celý průběh schvalování měl trvat max 30 minut. Za 30 minut to předali na další schválení s tím, že to možná bude až druhý den. Paní na prodejně byla milá a laskavá a tudíž tam zavolala. Kromě všech uvedených údajů, které jsem poskytl a kterých nebylo málo po mne nakonec chtěli další kontakt na další kompetentní osobu, aby jim potvrdila, že jsem zaměstnaný. Po chvilce (1,5h od vyřizování záležitosti) se mne ozval pán přímo z Cetelem, který po telefonu zněl velmi důležitě a doptával se na další údaje, pochybně se opakovaně zeptal na údaje již sdělené. Celá záležitost mi byla velmi nepříjemná, cítil jsem se opravdu poníženě. Připadal jsem si, jako kdybych byl u výslechu policie, pán si svoji roli dosti užíval, věřím, že v tu chvíli věřil tomu, že je bůh, který má velkou moc. Po hovoru s tímto pánem mi volali z prodejny a sdělili mi, že to bylo zamítnuto. Důvod mi nesdělili. Volal jsem proto přímo do společnosti cetelem, kde jsem mluvil s nějakou slečnou či paní, zeptal jsem se jí na důvod zamítnutí. Slečna nebo paní mi sdělila, že si společnost klade právo mi to neříct. Proto jsem tedy nadiktoval svoje rodné číslo, další informace skrz ověření, aby měla jistotu, že to jsem opravdu já a tedy informace se týkají mé osoby. Ani po sdělení těchto údajů mi paní nic neřekla, že prý ví, proč to bylo zamítnuto, ale nesmí mi to říct, ikdyž se informace týkají mojí osoby? Co to je za jednání? Pokud něco někomu zamítnu, zajisté k tomu mám důvod a pokud to není rasistické, diskriminující nebo něco podobného, zajisté není od věci to klientovi sdělit. Zase další trapná „velká úžasná společnost“, která si hraje na něco víc… Rozhodně nedoporučuji a doufám, že takové rádoby firmičky padnou na pr*** (zadek). Reklamu, kterou si takové firmy dělají, to je spíše ostuda než reklama. Neumí absolutně jednat s lidmi, dělají z lidí idioty.
  A proto těmto firmám nedovolme, aby nás ždímaly a dělaly z nás idioty!!!

  • Vladka napsal:

   Ano i ja mam mam s nimi negativni zkusenosti.
   V obchode Alza v Holesovicich mi bylo omylem zrejme zaskrtnuto ve smlouve ze si preji jejich kreditni kartu i kdyz jsem opakovala ze si zadnou nepreji. Prave jsem volala na jejich zakaznicke centrum a zadala o zruseni karty a pani mi ji opakovane doslova vnucovala. Telefonisti jsou neprijemni a chteji se vas co nejrychleji zbavit.
   Uz nikdy vice nenakupuji zbozi v Alza obchodech a nikdy vice pres podivne spolecnosti jako je cetelem.

 9. Moník napsal:

  Za mě, mohu doporučit! Úvěr na auto proběhl rychle a bez problémů a o něco levněji než v bance a kredit mi občas jistí konto před výplatou, když jsou slevy v obchodech 😀

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání