Zpozdila se vám výplata a vám schází částka do 10 000 korun na zaplacení inkasa nebo jiných účelů? Zkušenosti s půjčkou od Ferratum jsou dobrou referencí pro všechny, kdo o půjčce uvažují. Půjčka Ferratum poskytne peníze ihned i bez ručitele a doložení příjmů. Stačí pouze zaslat sms nebo online žádost.

Zkušenosti s půjčkou od Ferratum jsou vesměs kladné především díky rychlému, takřka okamžitému poskytnutí peněz až do výše deseti tisíc, a to na 7 až 45 dní. Velkou výhodou je, že žadatel nemusí nikam chodit, protože si o půjčku lze zažádat z pohodlí domova. Ve srovnání s bankovními půjčkami Ferratum nabízí:

 • Jednoduché vyřízení pomocí sms nebo online formuláře
 • Peníze vám na účet přijdou buď ihned nebo následující den
 • Možnost zaslání peněz poštovní poukázkou
 • Půjčku bez ručitele ani doložení příjmů

 

ŽÁDOST O PŮJČKU FERRATUM

 

 

František (53): „Dobré zkušenosti s půjčkou od Ferratum mám především díky tomu, že mi peníze byly poskytnuty okamžitě a bez skrytých poplatků. Během online žádosti jsem ihned viděl, jaká je moje doba splatnosti a jak vysoký poplatek za půjčku zaplatím.

Milena (46): „Impulsem k tomu, že jsem se pro tuto půjčku rozhodla, byly zkušenosti s půjčkou od Ferratum, o kterých jsem si přečetla v diskuzích na internetu. Zjistila jsem, že většina záporných názorů pramení z neznalosti a neseznámení se s podmínkami smlouvy. Sama za sebe mohu říci, že jsem byla s půjčkou spokojená.“

Radek (41): „Potřeboval jsem nutně půjčit 6 000 korun a peníze mi byly zaslány během chvilky. Bohužel jsem nebyl schopen splátku vrátit v domluveném termínu, a tak jsem musel zažádat o prodloužení, čímž se mi zvedly poplatky za půjčku a vše se tak trochu prodražilo, ale za to si samozřejmě můžu sám. Jinak jsou moje zkušenosti s půjčkou od Ferratum kladné.“

Prodloužení půjčky se dá uskutečnit až 3x. Stačí poslat žádost a pak si jen vybrat lhůtu od 7 do 45 dní a prodloužit tak dobu splácení až na 90 dní navíc. Je to ideální řešení v případě, že se se splátkami opozdíte a pro klienty je mnohem výhodnější, než platba pokuty a upomínek.

Pro koho je půjčka Ferratum určená?

Především pro ty, kterým se opozdila výplata a nejsou schopni zaplatit obvyklé výdaje. Půjčku lze splatit během pár týdnů a vy se tak vyhnete zbytečným starostem, upomínkám a poplatkům z prodlení platby. Žadateli o půjčku musí být víc jak 21 let a u Ferratum nesmí mít žádné nesplacené dluhy.

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , , ,

 

10 komentářů

 1. Zuzka napsal:

  Já jsem využila Ferratum již vícekrát. Bohužel to je takový začarovaný kruh, vždy mi chybějí peníze před výplatou, tak využiji tuto možnost. Jsem na sebe naštvaná, protože ten poplatek jsou pro mě vyhozené peníze. Ale nemám jinou možnost. Můj názor je takový, že pokud nemusíte, neberte si půjčku ale pokud potřebujete malou hotovost na překonání krátkého období, tak tato půjčka vám bude vyhovovat.

 2. evicka napsal:

  ferratum je nejlepši půjčka na světě 😀

 3. Jana N. napsal:

  Půjčila jsem si od Ferratum nedávno 2000 Kč, protože jsem výjimečně nevyšla ten měsíc s penězi.. přeplatila jsem 400, což mi nepřijde tak hrozný.. moje zkušenost tedy v pohodě..

 4. Hektor napsal:

  Já jsem si půjčoval ferratum už mnohokrát, vždycky ZDE:. A byl jsem naprosto spokojený.

  • Valerie napsal:

   Souhlasím.taky jsem si půjčovala od ferratum a nebyl problém.Když se dostanete do špatné situace kdy ty peníze nutně potřebujete a ani známí (kteří vám vykládají že když budete potřebovat pomůžou,půjčí) přitom opak je pravdou protože když to přijde vykašlou se na vás a nikdo nemá:) Tohle byla moje záchrana.Splatila jsem v termínu a bylo vše ok

 5. Věruš napsal:

  Já jsem příležitostně opakovaný zákazník ferratumu:D přiznám se že jsem dřív teda vůbec žádným půjčkám nefandila.Ale nastala situace kdy jsem neměla na výběr a ferratum bylo jediné kde mi půjčili.TAkže já jsem jim vděčná že mi tenkrát půjčku poskytli.Nevím co bych jinak dělala

 6. Jan napsal:

  NEDOPORUČUJI! Reagoval jsem na reklamní kampaň s 1. půjčkou zdarma. Vyplnil jsem formulář, ozvala se paní, že prý nesplňuji podmínky 1. půjčky zdarma, ale nutila mi jiné půjčky s poplatkem. Když jsem se zeptat proč lákají na 1. půjčku zdarma, tvrdila, že jí někteří získají, jiní ne a jestli mám zájem o půjčku s poplatkem. Na dotaz proč nemám nárok na 1. půjčku zdarma mi paní sdělila, že firma Ferratum si vyhrazuje právo toto nesdělovat. Sdělil jsem jí, že je to neseriózní kampaň a klamání spotřebitele, rozloučili jsme se a nazdar.. Nesnáším nepravdivé reklamy. Fuj

 7. Lada napsal:

  Vím že téma je zkušenosti s půjčkou konkrétně od ferratumu, ale na mě tato půjčka příliš seriozně nepůsobí.Naopak mě zaujala společnost půjčky1úvěry na kterou jsem narazila na internetu.Půjčoval si tu někdo? Jakou máte zkušenost s půjčkou odtud??

 8. Ctibor napsal:

  Lado, s nebankovními půjčkami opatrně.Nicméně s půjčkou od Ferratum mám zkušenost dobrou. Půjčoval jsem si tu před půl rokem 5000kč a vše probíhalo bez komplikací.

 9. Lenka napsal:

  Já jsem využila tu půjčku 2p2 od ferratum a spokojenost.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání