Nebankovní půjčka od Profi Credit nabízí peníze ihned a bez zbytečných průtahů, které by vás čekaly v bance. Půjčit si mohou jak zaměstnanci, tak lidé bez práce, důchodci či maminky na mateřské. Pro schválení půjčky není třeba dokládat svůj příjem, a tak jsou zkušenosti s půjčkou od Profi Credit obvykle kladné. Kdy mohou nastat problémy?

Samozřejmě tehdy, kdy začnete porušovat pravidla smlouvy, kterou jste podepsali. Při opožděných splátkách mohou následovat sankce za nesplácení, popřípadě pozdní splacení, které nejsou zrovna nízké.

 


ŽÁDOST O PŮJČKU PROFI CREDIT

 

Jaké zkušenosti s půjčkou od Profi Credit mají klienti?

Pokud jsem splácel, všechno bylo v pořádku. Stačilo se však jen jednou opozdit s měsíční splátkou a následoval tvrdý trest v podobě naléhání, návštěvy zástupce společnosti a nakonec i udělení sankce, která byla neúměrně vysoká. Z původních 23 tisíc se mi celkový dluh díky jedné nezaplacené splátce vyšplhal přibližně na třikrát takovou částku. Teď stále splácím, moje zkušenosti s půjčkou od Profi Credit jsou rozhodně záporné a půjčky lituji.

Vladislav (39 let)

Já osobně už bych si nikdy nepůjčila. Bohužel jsem se ocitla v situaci, kdy mi nic jiného nezbylo a půjčila jsem si. Mé zkušenosti s půjčkou od Profi Credit jsou rozhodně negativní, byť uznávám svou chybu. Opozdila jsem se se splácením a dluh se navyšoval a navyšoval. V současné době mi hrozí exekuce. Právník mi sdělil, že u soudu určitě neuspěji, protože smlouva je neprůstřelná. Ano, nesplácela jsem, ale tak drsné jednání a vysoké sankce jsem nečekala.

Michaela (45 let)

Negativní zkušenosti s půjčkou od Profi Credit se ve většině případů odvíjí od faktu, že dlužník z nějakého důvodu přestal splácet, tj. plnit svoje závazky. Rozhodně se coby klient nikdy neuchylujte k podepisování smlouvy na kapotě auta uprostřed parkoviště před supermarketem.

Smlouvu si pečlivě pročtěte, zástupcem Profi Credit si nechte vysvětlit to, co vám není jasné a rozhodně nepodepisujte nic, co se vám příčí. V každém případě se vyvarujte opožděnému splácení. Jedině tak budou vaše zkušenosti s půjčkou od Profi Credit kladné.

Zkušenosti s půjčkou od Profi Credit 5 x hlasováno
 

Štítky: , , ,

 

21 komentářů

 1. Luděk napsal:

  Předtím, než jsem se rozhodl si půjčit, pročítal jsem si na internetu zkušenosti s půjčkou od Profi Credit těch, kteří si od nich půjčili. Musím říci, že i přesto, že byly vesměs negativní, jsem se pro půjčku rozhodl. Peníze jsem měl do pár hodin na účtu, splátky jsem poctivě splácel a ze strany Profi Credit jsem se nesetkal s ani sebemenšími problémy. Nic navíc jsem neplatil, úroky byly samozřejmě vyšší, ale s tím jsem počítal. Ti, co kritizují, by si měli uvědomit, že závazky je třeba dodržovat.

  • Petr napsal:

   Tenhle komentář nepsal normální člověk, ale někdo člověk z PR oddělení Profi Creditu. Všechno je v pořádku, úžasné, perfektní… Banky půjčůjí lidem peníze a zisk mají z úroků. Tady jsou i úroky vyské, ovšem hlavní zdroj příjmu je postaven na tom, že se někdy každý člověk může opozdit se splátkou a pak se neúměrně zvyšuje částka, kterou mám zákazník zaplatit.

 2. lucie napsal:

  Nejhorsi a nejdrahzi pujcka nikddy nikomu nedoporucuji Lichva:::: zlodeji pujci vam a pak z vas vytrepou kazdy halir a vyhrozuji sanksemi exekutorama ja ji neplatim a ani platit nebudu ja lichvu nepotporuji svuj dluh sem vratila a tim koncim:::vyhrozovat muzete jak chcete nedostanete ani halir

 3. Milena napsal:

  Každý stále nedává, ale je potřeba se zamyslet také sám na sebou. Když si půjčuji u nebankovky, počítám přeci s vyšším urokem.

 4. marie.landovska@seznam.cz napsal:

  Chci si od ních vzít zaměstnanecký úvěr, prosím poraďte někdo, na co si dát pozor abych si nedostala do problémů?

  • Magdalena F napsal:

   tedka mají akci na vánoce docela s nízkým urokem, ale určo zkuste nějaký porovnavač at máte to nejlepší

 5. EMMA napsal:

  Spousta lidí nesplácí, nekomunikuje a pak se diví. Ano, je potřeba počítat s vyším urokem, ale když banka už nepučí a platit se musí. Nebankovní půjčka není dobrá, ale když není cesty jinudy……

 6. Roman Rothmajer napsal:

  Mě bude v listopadu končit po 3 letech půjčka u nich.
  Nikde jsem se nedostal do prodlení, tudíž žádný problém nebyl.
  Je fakt, že sem navíc přeplatil, ale jinak to tenkrát nešlo.

 7. Renata Renušková napsal:

  Tak já s nimi mám osobní zkušenost. Jejich zástupce skvělý pán, asi opravdu financí rozumí. Potřebovala jsem peníze nutně. Věděla sem, že zaplatím hodně navíc a že se nesmím zpozdit se splátkou jinak bude malér.
  Rok jsem nespala a furt se bála, aby bylo na tu splátku vždy. Po roce mám splaceno, vlastně žádný problém nebyl. Ale už nikdy více se zadlužovat, dnes bych do dluhů už nešla.

 8. Hanka Novotná napsal:

  take mom u nich 2 roky pújčku, ted sem se dostala i do toho jejich klubu dobrých klientů a část úroků mi vrátěj, ale má to podmínku, včas splácet, což já dělám.
  Kámoška se vyprdla na 2 splátky a ted se diví, hlavně že musela mít novej počítač. půjčovat ano, ale splácet také.

 9. Ota Kralovský napsal:

  Mám půjčku od nich – podnikatelský úvěr, nevím jak to mají u běžných úvěrů ale u toho mého jsem žádný problém nezaznamenal, jo sou trochu dražší, ale stím se u nebankovky počítá.

 10. Robert krymský napsal:

  Já mám taky od nich uver pro OSVC, jsem automechanik, byla potřeba dovybavit dílna. U mě to také prošlo vše hladce, hlavně mě upozornili na včasné splácení a at si na to fakt dávám bacha.

 11. Nora Drahonovská napsal:

  Tak jsem měla minulý týden schůzku s jejcih zástupcem z Prahy z pobočky nad Václavákem.
  Můžu říct, že pán asi dělá ve financích nějaký ten pátek a ví o čem mluví, vše mi vysvětlil, řekl na rovinu kolik zaplatím na víc, co se bude dít když nebudu splácet, dokonce mi dal smlouvu domu na přečtení a že druhý den se mužeme sejít znova. Nakonec jsem si od nich pujčku vzala, potřebovala jsem peníze. Takže dobrý.

 12. Silvie Minažíková napsal:

  Dobrý den

  Mám od nich už druhou půčku, ale musím splácet včas, jak bych se jednou zpozdila už by to asi nebylo dobré. Dostala sem i lepčí úroky ted na tu druhou. Jejich zástupkyně v Praze paní Locová je super ženská.

 13. Lucie Polanská napsal:

  Já mám také osobní zkušenost, a v celku dobrou, ale pozor na pravidelné splácení bo pak je to na exekuci až

 14. Mirek Frošl napsal:

  včera mi půjčili jejich prodejce v Praze, byl docela fajn, peníze prej do týdne na účet, že to mám schváleno, tak uvidíme.

 15. Veronika Hulínská napsal:

  za mě OK

 16. Petr Dočkal napsal:

  Přijdou mi jako jedni z nejlepších z nebankovních půjček. Půjčil jsem si už několikrát a jako stálý klient jsem při další půjče dostal řadu výhod. Pokud splácíte řádně a včas, problém není, naopak.

 17. Milada Novotná napsal:

  Včera jsem si vzali od nich uver, meli na něj nějakou akci, tak nám to nabídli, akorát chtěli příjem atd vedet, ale prošli sme, paní v praze nad václavákem byla hodně fér.

 18. Tereza Ferová napsal:

  půjčí i se zápisem v registru to je dobrý

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání