Půjčka Provident je ideálním řešením pro všechny, kdo potřebují rychle peníze, například kvůli zpoždění výplaty a nutnosti zaplatit pravidelné platby bez zbytečných upomínek a pokut. Díky svým přednostem jsou zkušenosti s půjčkou od Provident kladné, což je dobrou recenzí pro všechny, kteří o půjčce od Providentu uvažují.

Proč jsou zkušenosti s půjčkou od Provident dobré? Zde jsou hlavní důvody:

Hlavní výhody s půjčkou od Provident

 • Půjčka je rychlá – peníze na ruku žadatel dostane do 48 hodin a na účet do 13 dnů?
 • Půjčit si lze od 4000 do 80 000
 • Peníze na ruku vám budou doručeny obchodním zástupcem přímo domů, včetně víkendů a bez zbytečné administrativy
 • Proces schválení žádosti je rychlý
 • Peníze lze využít na cokoli, Provident respektuje soukromí žadatelů
 • Provident má síť 3000 obchodních zástupců po celé ČR, takže si klienti mohou půjčku vyřídit z pohodlí domova
 • Půjčka je bez skrytých poplatků
 • Smlouva je zcela přehledná
 • Půjčka je poskytována bez ručitele

Hlavní nevýhody půjčky u Provident

 • Relativně vysoké náklady v případě hotovostní půjčky (poplatky za inkasní službu)
 • Nutnost asistence inkasní služby při hotovostní půjčce

Nezávázná žádost o půjčku Provident

V případě zájmu o získání půjčky a bližsích informací vyplňte tento jednoduchý forumář a pracovníci Provident Vás budou sami kontaktovat.

Zkušenosti s půjčkou od Provident a názory klientů:

Miroslava (43): „Půjčku jsem potřebovala na rychlé zaplacení kauce nájmu a Provident mi doporučila kamarádka. Obchodní zástupkyně přišla přímo ke mně domů, vše bylo vyřízeno rychle a navíc jsme si s paní zástupkyní příjemně popovídaly. Splátky jsou tedy vyšší, ale beru to jako daň za pohodlí a peníze takřka ihned. Moje zkušenosti s půjčkou od Provident jsou vynikající!“

Patrik (36): „Mé zkušenosti s půjčkou od Provident jsou dobré, ale přesto bych příště řešil situaci, kdy se mi nedostávalo financí, jinak. Peníze jsem potřeboval rychle, protože mi nečekaně přivezli materiál na stavbu, a tak jsem zvolil Provident.

Vše, co bylo uvedeno ve smlouvě, bylo dodrženo, ale vzhledem k vysokým úrokům už se budu snažit příště takovémuto řešení vyhnout a mít vždy hotovost po ruce.“

Karel (48): „Co se týče půjček, tak každý upřednostňuje banky a nebankovní instituce nazývá lichvou. Od banky jsem si půjčil 150 000 a zaplatil 250 000! U Providentu má půjčka probíhala (co se týče úroků) asi nějak obdobně. Výhodu vidím však v tom, že u Providentu jsem přesně věděl kolik a na jak dlouho si půjčuji, jaký přesně bude úrok atd., takže pokud se zeptáte na mé zkušenosti s půjčkou od Provident, pak musím říct, že jsou dobré. Každá půjčka prostě něco stojí a nic není zadarmo.“

A jaké jsou Vaše zkušenosti s Provident půjčkou? Podělte se o to s námi v diskuzi..

Ohodnoťte článek
 

Štítky: , , , , ,

 

3 komentářů

 1. Janca napsal:

  Pěkný den, moje zkušenosti s půjčkou od Provident jsou celkem dobré. Po delším rozhodování jsem si od Provident půjčila 25000 Kč, na účtě jsem to měla za 14 dní. Budu muset zaplatit 32 000 Kč s týdenní nebo měsíční splátkou.

 2. David Loprajz napsal:

  Moje zkušenosti s Ferratum jsou poměrně kladné, ale samozřejmě jde o to splácet včas, jinak může být zle..

 3. Jakub napsal:

  Provident Financial byla založena ve Velké Británii, kde je výplata každý týden, proto má i provident splátky každý týden. Jedná se o produkt nebankovních půjček. A proto je dražší než kdejaká banka. Ale v porovnání s konkurencí je nejvýhodnější. Na výběr máte z hotovostní či bezhotovostní půjčky. Pro mě osobně je hotovostní lepší než abych sděloval číslo svého účtu.
  Nekoukají do registru dlužníků, do kterého se dostanete třeba nezaplacením byt jediné složenky za telefon a pak Vám banka nepůjčí. Jak což je podle mne další plus.
  Já mám již několikátou půjčku od providentu splacenou a až budu potřebovat, zase se na provident obrátím.
  A pokud jde o obchodní zástupce jenž k Vám chodí vybírat, vždy se s nimi lze dohodnou, pokud jednu splátku vynechám nebo si to mohu na měsíc předplatit.

Vložit komentář


 
 
 

O magazínu JakNaFinance.eu

Internetový magazín JakNaFinance.eu se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

Vyhledávání